Ariel Pink

Ariel Pink
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Koncert rozpocznie się o godzinie 20 45!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 65zł - w przedsprzedaży
    - 75zł - w dniu imprezy

Komunikat organizatora:

 

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy jednego wieczora chcieliby zobaczyć występy Lianne La Havas i Ariel Pink! Dzięki skoordynowaniu harmonogramów koncertów fani będą mogli uczestniczyć w obu wydarzeniach!

Szczegóły wydarzenia

Ariel Pink

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Ariela Pinka! Muzyk przyjedzie do naszego kraju w związku z promocją nowej płyty – wydanego w ubiegłym roku albumu „pom pom” – i wystąpi 17 listopada w warszawskich Hybrydach.

Zanim Ariel Pink podpisał kontrakt z legendarną wytwórnią 4AD, zdążył wydać parę świetnie przyjętych płyt, m.in. rewelacyjne „The Doldrums” czy "House Arrest". Kariera Pinka nabierała rozpędu, a kolejne fantastyczne albumy zjednywały muzykowi nowych fanów. Po podpisaniu kontraktu z 4AD w 2009 roku ukazał się album „Before Today” - doceniony przez Pitchfork i środowisko muzyczne. W maju 2011 roku muzycy Animal Collective zaprosili APHG do udziału w festiwalu All Tommorow’s Parties, nad którym sprawowali pieczę. W 2012 roku Ariel Pink z zespołem wystąpił w Warszawie w związku z premierą płyty „Mature Themes”, drugiej, wydanej pod szyldem 4AD. Artysta dał wtedy niezapomniany koncert w klubie Hydrozagadka.

W ubiegłym roku premierę miał album „pom pom”. To pierwsza płyta dla 4AD, którą muzyk wydał jako Ariel Pink, a nie Ariel Pink’s Haunted Graffiti. Album zebrał pozytywne recenzje.

Był promowany znakomitymi singlami
- "Put Your Number In My Phone" http://www.youtube.com/watch?v=TYoQ6WLuMq4
- "Picture Me Gone" http://www.youtube.com/watch?v=YS87mPfD_yI
- "Dayzed Inn Daydreams" http://www.youtube.com/watch?v=YXKLqVCz8SA

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: go ahead

Facebook