Sztywny Pal Azji

Sztywny Pal Azji

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 40zł - w przedsprzedaży
    - 50zł - w dniu imprezy
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

Sztywny Pal Azji


Zespół powstał w 1986 roku i w tymże odniósł pierwszy sukces na Festiwalu w Jarocinie, gdzie dał się poznać jako zespół popowo-rockowy o punkowym zabarwieniu. Zakwalifikował się do „złotej dziesiątki”, a piosenka „Nasze reggae” stała się nieoficjalnym hymnem imprezy. Rok później wyszła debiutancka płyta zespołu pt. Europa i Azja. Największe przeboje pochodzące z tego albumu, „Spotkanie z...” oraz „Wieża radości, wieża samotności” szybko znalazły się na wysokich miejscach Listy przebojów Programu Trzeciego. Zespół regularnie koncertuje w tym czasie na wszystkich ważnych scenach festiwalowych w naszym kraju.

Przechodząc wzloty i upadki SZPAL wydał kilka płyt ciepło przyjętych przez fanów.

Z początkiem lipca 2015 zespół SZTYWNY PAL AZJI wznowił regularną, koncertową i wydawniczą, współpracę z Leszkiem Nowakiem - pierwszym w historii wokalistą Sztywnego Pala Azji, którego głos usłyszeć można we wszystkich naszych przebojach pochodzących z pierwszych studyjnych płyt. W miarę swoich możliwości związanych z terminami koncertowymi grupy T. Love towarzyszyć na scenie będzie nam również Paweł Nazimek - pierwszy basista i współzałożyciel Sztywnego Pala Azji. Wciąż prezentując na scenie radość z możliwości spotkania z publicznością, rozgrzewając wszystkich nawet w zimowe dni.

W roku 2016 zespół obchodził XXX lecie, grając koncerty w całym kraju. Wszystkie bardzo dobrze przyjęte przez fanów, nie tylko tych starszych ale też i nowych. W Gliwicach usłyszymy największe przeboje w klasycznych aranżacjach.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • CKS Mrowisko, Pszczyńska 85, Gliwice

Facebook