V Memoriał Jona Lorda - tribute to Deep Purple & more...

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Impact Festival: Ozzy Osbourne

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

TAURON Arena Kraków, Kraków

26.06.2018

Festiwal Tauron Nowa Muzyka

Teren Muzeum Śląskiego / Katowicka …

28.06.2018 - 01.07.2018

Ceny biletów:
    - 30zł - w przedsprzedaży
    - 38zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

V Memoriał Jona Lorda - tribute to Deep Purple & more...


Po raz piąty zapraszamy na koncert upamiętniający Jona Lorda, słynnego Hammondzistę i współzałożyciela grupy Deep Purple.

Jak zwykle czeka nas solidna, ponad 3-godzinna dawka hard-rocka w wybornym wydaniu. Odwiedzą nas dobrzy znajomi: Grzegorz Kupczyk i Piotr Brzychcy, ale także "perfect strangers": po raz pierwszy mamy zaszczyt gościć jednego z największych fanów "purpury" w Polsce - Wojtka Cugowskiego (gitara/wokal), oraz wspaniałe, rockowe gardła w postaci TomkaStruszczyka (Turbo) i Łukasza Drapały (Chemia). Pojawi się odrobinę progresywnego posmaku w postaci Bartka Kossowicza (Quidam). Zapowiedział się także Sierściu z 4 SZMERÓW i...Anja Orthodox (Closterkeller).


Z Wojtkiem Cugowskim wystąpią także

  • Tomasz Gołąb - bas
  • Jarosław Chilkiewicz - gitara,
  • Bartek Pawlus - perkusja

Gospodarzem będzie grupa Made in Warsaw, dowodzona przez klawiszowca Łukasza Jakubowicza (m.in Ania Rusowicz, Panteon, Pokój numer 3). W składzie występują również: Robert "Kazon" Kazanowski z czołowego metalowego zespołu młodego pokolenia, Night Mistress, Darek Goc (Lorien), Błażej Grygiel (Hellectrecity) oraz Szymon Pawlak (Hippocampus)

Koncert będzie imprezą CHARYTATYWNĄ - zarówno dochód z koncertu jak i z licytacji odbywających się w jego trakcie przekazany zostanie na finansowanie kosztów leczenia wybranej osoby.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook