Moya Brennan (Clannad) - Irish Christmas

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z Fortepianem Plus

Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok

16.01.2018 - 16.01.2018

Bilety w przedsprzedaży już od 99zł
Już 13 grudnia Moya Brennan swoim pięknym ciepłym głosem oraz subtelnymi utworami przeniesie publiczność w magiczny świat melancholii, tajemnicy i kontemplacji.
Ceny biletów:
    - 99zł, 119zł - w przedsprzedaży
    - 109zł, 129zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

MOYA BRENNAN


„Irish Christmas”


Moya Brennan (właściwe nazwisko: Maire Brennan) to główny głos najbardziej rozpoznawalnej, obok U2, irlandzkiej grupy Clannad. Światową popularność przyniosły zespołowi płyty Magical Ring z 1983 roku, Legend z 1984 roku (muzyka do filmu/serialu Robin z Sherwood, który był wielkim przebojem lat 80. również w Polsce) oraz Macalla, na której Moya śpiewa utwór In A Lifetime w duecie z wokalistą U2Bono. Artysta powiedział kiedyś: słuchać wokalistki Clannad, to jak słuchać śpiewu anioła.

Od początku lat 90. Moya Brennan prowadzi również karierę solową, dotychczas nagrała dziesięć autorskich albumów. Podczas grudniowego koncertu w Stodole przedstawi świąteczny program Irish Christmas. Usłyszymy na nim zarówno pieśni irlandzkie (m.in. z nagranej przez nią w 2006 r. płyty An Irish Christmas) i międzynarodowe kolędy. Nie zabraknie również największych przebojów Clannad, np. utworów Lady Marion, Herne i Ancient Forest, pochodzących z krążka Legend, zawierającego ścieżkę dźwiękową serialu Robin z Sherwood.

Już 13 grudnia Moya Brennan swoim pięknym ciepłym głosem oraz subtelnymi utworami przeniesie publiczność w magiczny świat melancholii, tajemnicy i kontemplacji.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Klub Stodoła

Facebook