Disco Pod Gwiazdami

Disco Pod Gwiazdami

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 300zł, 130zł, 90zł, 60zł

Szczegóły wydarzenia

„Disco pod gwiazdami”


OCEANA, FANCY, NO MERCY, STACHURSKY, TATIANA OKUPNIK, ELENA, ŁZY, ICH TROJE JUŻ W SIERPNIU W ZIELONOGÓRSKIM AMFITEATRZE

POLSKIE I ŚWIATOWE GWIAZDY zapraszają na festiwal „Disco pod gwiazdami” już 14-15 sierpnia 2015 (PIĄTEK – SOBOTA)

TRANSMISJE: TELEWIZJA POLSAT - GODZINA 20:00; DISCO POLO MUSIC – GODZINA 22.30

„Disco pod gwiazdami” - kultowa impreza, która od trzech lat gości w największych polskich amfiteatrach, takich jak Mragowo, czy Płock - w tym roku odbędzie się w dniach 14 i 15 sierpnia w Amfiteatrze im. Anny German w Zielonej Górze. Na festiwal „Disco pod gwiazdami” zapraszamy od godz. 19.30, zagrają największe polskie i zagraniczne gwiazdy pop i dance - m.in. Oceana, Fancy, No Mercy, Mirami, Stachursky, Tatiana Okupnik, Elena, Vox, Łzy, Ich Troje i wielu innych.

- Festiwal bije rekordy frekwencji w amfiteatrach oraz oglądalności na antenie telewizji Polsat, przyciąga rzesze nowych fanów i łączy pokolenia. To dla nich, tym razem w Zielonej Górze, organizujemy kolejną edycję „Disco pod gwiazdami”. Już dziś zapraszam do wspólnej zabawy na imprezie wszystkich, którzy czują i kochają muzykę oraz taneczne rytmy – zachęca do udziału w Festiwalu Krzysztof Świętek, przedstawiciel organizatorów.
Piątek 14 sierpnia, czyli pierwszy dzień Festiwalu „Disco pod gwiazdami”, zdominują występy zagranicznych gwiazd. Przed publicznością zgromadzoną w zielonogórskim Amfiteatrze wystąpią m.in.: Oceana, Fancy, No Mercy, Mirami, Danzel, Riu Corlos Ferreira. Na scenie pojawią się także Sonic, Defis, Bartek Wrona, Bolter i inni. Tego dnia będzie też można usłyszeć legendę polskiej muzyki rozrywkowej - Czerwone Gitary - w jubileuszowym występie z okazji 50-lecia działalności scenicznej.

Na festiwalowej scenie drugiego dnia wystąpią legendy polskiego disco i pop, a wśród nich: Stachursky, Tatiana Okupnik, Vox, Łzy, Ich Troje. W tym dniu zagości także wyjątkowo zagraniczna gwiazda Elena, znana m.in z utworu Mamma Mia.

Festiwal „Disco pod Gwiazdami” z zielonogórskiego Amfiteatru transmitować będzie na żywo telewizja Polsat. Miłośników tanecznych rytmów, którzy nie będą mogli dotrzeć tego dnia do Zielonej Góry, zapraszamy w piątek i sobotę do oglądania Polsatu od godz. 20.00 oraz na antenę Disco Polo Music od godziny 22.30

Patronami Festiwalu „Disco pod Gwiazdami” są: Miasto Zielona Góra, Zielonogórski Ośrodek Kultury oraz onet.pl

Więcej informacji o poszczególnych wykonawcach, relacje zza kulis festiwalowych przygotowań i najnowsze newsy dotyczące imprezy śledzić można odwiedzając fanpage „Disco pod gwiazdami” https://www.facebook.com/DiscoPodGwiazdami

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook