Lord & The Liar / Maja Koman

Lord & The Liar / Maja Koman

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Bednarek - premierowa trasa albumu "Talizman" - Poznań

Klub Muzyczny B17, Poznań

19.01.2018

Grzegorz Turnau - L-Live - Koncert urodziNOWY - Kraków

ICE Kraków Congress Centre, Kraków

19.01.2018

Ceny biletów:
    - 10zł - w przedsprzedaży

Szczegóły wydarzenia

Lord & The Liar / Maja Koman

Lord & the Liar: Paweł Swiernalis, twórca tekstów, muzyki i aranżacji. Ten młody, nonszalancki arogant-songwriter śpiewa historyjki o piciu, nocnych przygodach i trudnych relacjach męsko-damskich. Muzyka Pawła łączy w sobie psychodelię, jazz i blues, z lekką domieszką rocka alternatywnego. Teksty utworów śpiewane są zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Na koncercie wystąpi solo, akompaniując sobie na gitarze, klawiszach i stompboxie, wykorzystując przy tym looper i przypadkowe przedmioty.
Lord & the Liar powstał na początku 2013 roku w Poznaniu, pierwszy koncert zagrał w maju 2013, razem z całą trasą po Bieszczadach. Od tego czasu Lord & the Liar zagrał ponad 50 koncertów. Muzykę Pawła można usłyszeć na falach radiowej Trójki i innych radiostacji. W najbliższych miesiącach Paweł ma zamiar wydać EP-kę, z którą odwiedzi wiele miast Polski.


Maja Koman: wszechstronnie uzdolniona artystka multimedialna z Poznania. Komponuje, śpiewa, pisze. Muzyką i śpiewem zarażona już od dziecka. Gra na wszystkim, co ma pod ręką, od dłuższego czasu jej pierwszym wyborem pozostaje jednak ukulele. Słowa utworów przepełnione są ironią, a oryginalna narracja na przemian wywołuje łzy śmiechu i wzruszenia.
Muzykę doprawia oryginalnymi klipami, intrygującymi zdjęciami i ciekawymi strojami również jej autorstwa. Tworzy z pasją, pomysłem i konsekwencją czego wynikiem jest jej debiutancka płyta pt.: „Pourqoui pas”, czyli „dlaczego nie”; wydana nakładem Warner Music Poland. Zaczepna, zadziorna, z pazurem ale też wzruszająca i melancholijna.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook