Pop Color Festival

Pop Color Festival

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

TEDE Katowicki Klasyk

Mega Club, Katowice

19.01.2018

Stare Dobre Małżeństwo

Wojewódzki Dom Kultury, Kielce

20.01.2018

Ceny biletów:
    - 10zł

Szczegóły wydarzenia

Pop Color Festival

Na Festiwalową mapę polski wchodzi nowy projekt o nazwie Pop Color Festiwal ! Już 22 sierpnia w bydgoskim Myślęcinku będziecie mogli zobaczyć odsłonę nowego projektu jakim jest Pop Color Festiwal.

Połączenie ostatnio bardzo modnych proszków Holi z masą atrakcji zapewnionych podczas całego dnia Festiwalowego sprawią, że przeniesiecie się do krainy wiecznej zabawy i najlepszej muzyki klubowej, serwowanej przez artystów z Polski jak również z zagranicy. Zagrają dla Was formacje Dee Jay'skie oraz artyści, których występy mogliście podziwiać na największych festiwalach na świecie. Nie zabraknie artystów kojarzonych z największych klubów, a będą to rezydenci, jak również exclusive rezydenci największych klubów w Polsce. Dopełnieniem całego terenu festiwalowego będzie lunapark z masą atrakcji.

Wyobraź sobie najlepsze klubowe dźwięki, tłum roztańczonych i uśmiechniętych ludzi, imprezę w plenerze z przyjaciółmi, proszki Holi, jezioro, masa dodatkowych atrakcji , miasteczko gastronomiczne oraz strefę alkoholową – czego chcieć więcej? 

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook