Manowar

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Opole

Zmiana daty koncertu!

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Opole

23.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

23.01.2018 - 28.01.2018

Bilety w przedsprzedaży już od 139zł
Najgłośniejszy zespół świata Manowar znowu przyjedzie do Polski! Koncert odbędzie się 16 stycznia 2016 roku w hali Torwar w Warszawie. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM.
Ceny biletów:
    - 195zł, 139zł - Sektory (siedzące)
    - 189zł - Płyta (stojące)
    - 285zł - Golden Circle

Regulamin imprez Prestige MJM

Szczegóły wydarzenia

Manowar dotrzymał słowa i wraca! Znowu będzie głośno!

Najgłośniejszy zespół świata Manowar znowu przyjedzie do Polski! Koncert odbędzie się 16 stycznia 2016 roku w hali Torwar w Warszawie. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM.

W przypadku muzyki o wiele rzeczy można się spierać. Z całą pewnością jednak nie o to, który zespół gra najgłośniej na świecie. Ten rekord od dawna należy do amerykańskiej grupy Manowar.

- Na pewno są zespołem, który portrafi się doskonale zareklamować. Myślę, że nikt nikomu nie jest w stanie udowodnić, kto gra głośniej, a kto ciszej. Oni jako pierwsi rzucili to hasło i pewnie ono im się należy. Bez wątpienia jednak bardzo dobrze prezentują się pod względem scenicznym. Mają za sobą długą historię, nagrali sporo płyt. To jest naprawdę pokaźny repertuar – podkreśla znany dziennikarz muzyczny i ekspert od branży muzycznej Roman Rogowiecki.

Koncert w katowickim Spodku, który odbył się 17 maja 2014 roku, przeszedł do historii jako długo wyczekiwane i szczególne wydarzenie.
- Fani czekali na to aż 34 lata. Zespół obiecał im, że następne show odbędzie się już niedługo i dziś możemy ogłosić, że kolejny występ Manowaru w Polsce stanie się faktem – mówi Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM, która będzie organizatorem koncertu w hali Torwar w Warszawie.

Koncert w Katowicach był także wielkim przeżyciem dla samych muzyków. Zachwycony był zwłaszcza Joey Demaio.
- Organizator pokazał jaja, zapraszając nas do Polski. Wrócimy tu i zrobimy to jeszcze raz – podkreślał basista Manowaru.
- Oni są królami prawdziwego metalu. To wspaniale, że odwiedzą ponownie nasz kraj. Na pewno przygotują z tej okazji kilka niespodzianek – uważa Michał Jeziorski, dziennikarz muzyczny Wirtualnej Polski. - Być może 16 stycznia 2016 roku na warszawskim Torwarze padnie kolejny rekord. To może być nie tylko najdłuższy koncert w waszym życiu, ale i najgłośniejszy - dodaje Jeziorski.

Manowar gra najgłośniej na świecie, lecz to nie tylko zespół, który podczas swoich koncertów myśli o tym, by przede wszystkim zrobić jak największy hałas. Grupa słynie także ze znakomitego kontaktu z publicznością. Relacje z fanami stara się budować przede wszystkim właśnie podczas występów na żywo, co udowodniła zresztą w Katowicach. Joey Demaio przyznaje, że z naszym krajem łączy go szczególna więź. Koncert w Polsce to dla niego coś więcej niż kolejne show, które trzeba odegrać, żeby nieźle zarobić.

- Wychowywałem sie w sąsiedztwie wielu grup kulturowych. To była niesamowita mieszanka. Sam mam włoskie korzenie. Obok nas mieszkali Polacy, po drugiej stronie Ukraińcy, naprzeciwko Rosjanie. Stąd też od zawsze darzę Polaków miłością i szacunkiem. Miałem także kilka polskich dziewczyn, więc mogę mówić o Was tylko dobrze – podkreśla basista Manowaru.

Kolejny koncert Manowaru odbędzie się 16 stycznia 2016 roku w hali Torwar w Warszawie. 

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook