Jamal - Centralne Otrzęsiny Świeżaków

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

TEDE Katowicki Klasyk

Mega Club, Katowice

19.01.2018

Stare Dobre Małżeństwo

Wojewódzki Dom Kultury, Kielce

20.01.2018

Ceny biletów:
    - 30zł

Szczegóły wydarzenia

JAMAL

Debiutancki album Jamala, grupy założonej przez dwóch radomskich raperów - Łukasza Borowieckiego i Tomasza Mioduszewskiego, pojawiła się w sprzedaży w 2005 roku. Krążek Rewolucje odbił się szerokim echem na rynku muzycznym. Dotarł nawet poza polskie granice, co zaowocowało kooperacją z brytyjskim zespołem Mattafix. Od 2008 roku formacja stawia na granie w żywym składzie, rezygnując z sound systemów na rzecz instrumentów jazzowych. W 2013 roku zespół wydał album Miłość, z którego pochodzą wszystkim doskonale znane single Defto czy Peron.

Zespół funkcjonujący gdzieś w wszechświecie dźwięków. Były Rewolucje, było Urban Discotheque, jest Miłość. Były nominacje, nagrody, teledyski. Było mnóstwo koncertów. Ich muzyka jest wypadkową nagromadzonych emocji, obserwacji, doświadczeń. Słowa ubierają w różne dźwięki. Od reggae, przez dancehall, rap, kończąc na rock'n'rollu. Nie boją się "romansu" z żadnym stylem, lubią eksperymentować. JAMAL to ekipa, która zawsze gdzieś jest; w ukryciu. Pojawia się i znika zostawiając przy tym wyraźny ślad swojej obecności w świecie dźwięków. Najważniejsza jest muzyka, która jest ich całym życiem. Co się wydarzy, czas pokaże, ale jedno jest pewne - nadchodzi nowe.

Zespół w 2014 roku pojawił się na prawie wszystkich najważniejszych muzycznych festiwalach w Polsce. Był jednym z gości trasy Męskie Granie, wziął udział w projekcie TV Kultura „Europejski Stadion Kultury”, gdzie utworzył rewelacyjny duet z białoruskim zespołem The TOOBES. Podczas jesiennego koncertu w Stodole muzycy otrzymali złotą płytę za album Miłość.

Centralne Otrzęsiny Świeżaków

Najważniejsza impreza wszystkich Studentów I roku Politechniki Warszawskiej i nie tylko! Już 10 października (sobota) w klubie Stodoła odbędzie się najlepsza otrzęsinowa impreza w Warszawie.
COŚ, czyli Centralne Otrzęsiny Świeżaków to wydarzenie przede wszystkim dla Studentów I roku. Ale zapraszamy wszystkich bez wyjątku, gdyż zapowiada się naprawdę mega wieczór!

Zapewnimy Wam wiele atrakcji m.in.:
* tor otrzęsinowy (do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym koszulki COŚ)
* animacje w tłumie
* znakomita zabawa o którą zadba Nasz specjalny DJ a także główny punkt wieczoru…koncert zespołu JAMAL!!!

Ale to nadal nie wszystko! Organizatorzy zadbają o to abyście tego wieczoru poczuli prawdziwy studencki klimat. Nie czekajcie, zbierajcie znajomych i kupujcie bilety na to COŚ! Koniecznie obserwujcie uważnie fanpage COŚ, wypatrujcie konkursów i zdobywajcie fantastyczne nagrody! http://www.facebook.com/cospw

Widzimy się w Stodole! Pamiętajcie, COŚ się będzie działo!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Klub Stodoła

Facebook