Drum Fest: Tobias Ralph & Julie Stick - recital Drums & Bass

Drum Fest: Tobias Ralph & Julie Stick - recital Drums & Bass

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 30zł

Szczegóły wydarzenia

Tobias Ralph & Julie Slick - recital "Drums & Bass"

Tobias Ralph urodził się i dorastał w Nowym Jorku. Od dziecka miał niesamowity, wyjątkowy talent, zaczął grać na perkusji w wieku 4 lat. Jego talent został szybko dostrzeżony i jako pierwszy otrzymał nagrodę dla młodych wykonawców Yamaha Young Performing Artist w akademii muzycznej Berklee Pierwszy raz na scenie wystąpił w wieku 12 lat jako support przed koncertem Chaka Khan.

Tobias Ralph rozwinął swój własny, kreatywny i innowacyjny styl poprzez połączenie wielu różnorodnych gatunków muzycznych. Zagra wszystko od rocka po pop, przez jazz i metal i drum & bass. Ralph koncertował i nagrywał w USA, Europie, Japonii z wieloma artystami, The Crimson Project ( Pat Mastelotto, Tony Levin, Adrian Belew,) Michael Cavanaugh, Tony C and the Truth (Atlantic Records), Nena, Royston Langdon, Defunkt, Doop Troop (Sony Austria), Medicine Stick, Screaming Headless Torsos , Rachid (Universal Records) Duncan Sheik .
Wstępował na wielu międzynarodowych festiwalach perkusyjnych w USA i w Kanadzie. Jest wykładowcą na uczelnii Collective w Nowy Jorku, prowadzi warsztaty perkusyjne i talerzowe Paiste Cymbals i Collective in NYC. Co roku wykłada rockowe brzmienie podczas National Guitar Workshop w New Miltons i Mclean.
Tobias Ralph komponuje i tworzy muzykę dla nowojorskiej szkoły tańca Tisch School of Arts i wielu innych.

Julie Slick - kompozytorka i wirtuoz giraty basowej z USA. Julie Slick znana jest z unikalnego brzmienia oraz inwencji twórczej. W swojej kwitnącej karierze muzycznej zdobyła wyróżniającą się pozycję koncertując po świecie oraz nagrywając z muzykami światowej sławy od progresywnego rocka do jazzu – m. in. Adrian Belew Power Trio, EchoTest, Crimson ProjeKct, The Red Paintings, Motzer-Slick-Ti, PAPER CAT, DRGN King i Springs.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook