Poznański Koncert Muzyki Filmowej - James Bond - druga edycja

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Po udanym przyjęciu pierwszego Poznańskiego Koncertu Muzyki Filmowej Good Taste Production serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę wydarzenia. W związku z jesienną premierą „Spectre” - kolejnego filmu z serii o Jamesie Bondzie tematem przewodnim koncertu będzie bohaterska muzyka z filmów o agencie 007.
Ceny biletów:
    - 149zł, 119zł, 99zł, 79zł, 59zł

Szczegóły wydarzenia

Poznański Koncert Muzyki Filmowej 2


James BondPo udanym przyjęciu pierwszego Poznańskiego Koncertu Muzyki Filmowej Good Taste Production serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę wydarzenia. W związku z jesienną premierą „Spectre” - kolejnego filmu z serii o Jamesie Bondzie tematem przewodnim koncertu będzie bohaterska muzyka z filmów o agencie 007. Zapraszamy do Auli UAM już 7 listopada na godzinę 20:00.


Koncerty muzyki filmowej zbierają dziś na całym świecie coraz większą rzeszę fanów. Poznański Koncert Muzyki Filmowej to najlepsi muzycy - soliści oraz ponad stu osobowa orkiestra - którzy gwarantują wysoką jakość muzycznych emocji oraz perfekcję wykonawczą.

Motywem przewodnim koncertu będzie muzyka z filmów o Jamesie Bondzie – znanej wszystkim miłośnikom kina serii o agencie 007. Ścieżka dźwiękowa w tych ekranizacjach niejednokrotnie podkreśla akcję towarzyszącą filmom szpiegowskim. Podczas koncertu oprócz instrumentalnych wersji utworów usłyszymy również największe hity stworzone na potrzeby tych filmów takie jak “Tomorrow Never Dies”, “Golden Eye” czy “Skyfall”.

Każdy znajdzie coś dla siebie – będzie to więc najlepszy pretekst do spędzenia rodzinnego wieczoru. Koncert z pewnością wzbudzi moc emocji i przypomni najlepsze utwory muzyczne z filmów.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook