Komety + The Stubs

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Drum Fest

24.09.2017 - 28.10.2017

Ceny biletów:
    - 25zł - w przedsprzedaży
    - 35zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Komety i The Stubs


Wspólna trasa koncertowa KOMET i THE STUBS jest wyjątkową okazją do zobaczenia na jednej scenie dwóch ważnych i ciekawych warszawskich zespołów. Obie grupy aktywnie koncertują na różnych szerokościach geograficznych propagując swoje oryginalne spojrzenie na rock'n'roll. Tym razem łączą swoje siły by przez kilka jesienno-zimowych weekendów pojawić się w najciekawszych koncertowniach w kraju. Serdecznie zapraszamy na koncert!


Komety
https://youtu.be/CosB9TVnoEM
https://youtu.be/lCxNqQgGjIc

http://www.komety.com/

Komety to warszawska grupa powstała na gruzach legendarnej Partii. Zespół został uformowany przez lidera Partii - Lesława (gitara, wokal, muzyka, słowa) w roku 2002 .Od tego czasu warszawska grupa nagrała sześć krążków studyjnych i jeden koncertowy. Ostatni album, „Paso Fino”, został wydany w roku 2014.
Oryginalna, nawiązująca do bogactwa brzmień minionych dekad twórczość Komet zjednała im fanów nie tylko w kraju, ale i za granicą. Komety koncertowały m.in. w Meksyku. Tam też w 2008 roku ukazała się anglojęzyczna wersja albumu „The Story of Komety” zawierającego największe przeboje zespołu. Wiele nagrań ukazało się na składankach m.in. w USA, Francji, Finlandii, Niemczech, Japonii i Rosji.

The Stubs
https://youtu.be/85kdELSNJsk
https://youtu.be/RTMvHOFvGqk

http://www.thestubswarsaw.com/

The Stubs to warszawski zespół, swoją muzykę nazywający niskobudżetowym rock'n'rollem. Na koncie mają LP "The Stubs" (2011, Antena Krzyku), EP "Kill Yourself" (2012, Instant Classic) oraz LP "Second Suicide" (2013, Instant Classic). 14 listopada 2014 premierę miał ich trzeci long play - "Social Death By Rock 'N' Roll". Zespół nieustannie koncertuje w kraju i zagranicą zaczynając od małych klubów i skłotów na dużych scenach festiwalowych kończąc. W sierpniu ich występ zarejestrowała kultowa rozgłośnia KEXP z Seatle.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook