Besides

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 24zł - w przedsprzedaży
    - 29zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Koncert Besides w Poznaniu

Agencja P.W. Events zaprasza serdecznie na jesienny koncert Besides, post-rockowej formacji z Brzeszcza, która z nową płytą wyruszą w trasę po Polsce. Muzycy z nowym materiałem pojawią się 17.10 w poznańskim klubie Pod Minogą.

Po 2 latach od wydania debiutanckiego „We Were So Wrong” zespół wraca z nowym albumem, który ukaże się w połowie października. Płyta, jak mówią sami muzycy będzie bardziej urozmaicona brzmieniowo. Produkcją zajął się Maciej Karbowski, muzyk zespołu Tides From Nebula i Moonglass.

Zespół Besides to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na polskiej scenie post-rockowej. Powstał w 2011 roku, swój materiał rozpoczął promować na jesień 2012 roku. 20 września 2013 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu zespołu „We Were So Wrong”, jak na tę chwilę ciepło przyjętego przez krytykę i fanów. W 2013 i 2014 roku zespół promował album koncertami w Polsce, ma za sobą kilka tras koncertowych, w tym z Tides From Nebula. Muzyka Besides zadebiutowała na falach radiowej „Trójki”, Antyradia, RMF FM i wielu innych rozgłośni radiowych. Besides jest zwycięzcą 8 edycji programu Must Be The Music. W programie wzbudził wielkie zainteresowanie tak jurorów, jak i telewidzów. Adam Sztaba o zespole mówił w ten sposób: „Muzyka instrumentalna w tym programie to niezwykła rzadkość, a na takim poziomie to już ewenement. Zespół Besides - jeden z najlepszych zespołów w historii tego programu.” Piotr Rogucki: „Besides ma potencjał zespołu międzynarodowego. Ta muzyka nie ma granic, bo nie ma w niej nieudolnej angielszczyzny. Muzyka Besides zawiera bezgraniczną emocję, która będzie zrozumiana również za granicami naszego kraju”.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: PW Events

Facebook