H2O, 1125

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 50zł - w przedsprzedaży
    - 60zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

H2O
 
Grupa początkowo była pobocznym projektem wokalisty Toby'ego Morse'a, na codzień technicznego Sick Of It All. Tymczasem nowa formacja przerodziła się w zespół, który odniósł spory sukces na świecie i z powodzeniem koncertował u boku takich sław jak: No Doubt, Mighty Mighty Bosstones, Rancid, AFI, Pennywise, Social Distortion. The Misfits, Dropkick Murphys.

W okresie od 1996 do 2007 roku H2O nagrał cztery albumy, których dotychczas sprzedano ponad 300 tys. egzemplarzy. W roku 2008 ukazał się jak na razie ich ostatni studyjny album "Nothing To Prove". To najbardziej szczera i osobista płyta w dorobku nowojorczyków. Teksty utworów dotyczą m.in. śmierci ojca wokalisty i gitarzysty, narodzin dzieci muzyków, refleksji jak być wyznawcą straight edge po "trzydziestce" (ruch, którego zwolennicy nie wyrzekając się buntu przeciwko społeczeństwu i prowokacyjnych zachowań, wyznają zasady niespożywania alkoholu, niezażywania narkotyków, niepalenia papierosów oraz unikania przypadkowych kontaktów seksualnych), odpowiedzialności za swoje czyny. Płytę zamyka kompozycja "What Happened", będąca dość smutnym komentarzem na temat aktualnej kondycji niezależnej sceny. Co ciekawe, w realizację płyty zaangażowali się również fani, którzy dograli wokale oraz przygotowali okładkę płyty. H2O przyjedzie do Krakowa promować swój najnowszy
studyjny album "Use Your Voice" wydany po niemal siedmioletniej przerwie.
 
 Obecnie zespół H2O tworzą: Toby Morse - śpiew, Rusty Pistachio - gitara, śpiew, Todd Morse - gitara, Adam Blake - gitara basowa i Todd TF Friend - perkusja.

Supportem przed H2O jest Polski zespół 1125 .

1125
1125 – polska grupa grająca oldschoolowy hardcore. Powstała na początku 1996 roku w Złotowie, nazwa zespołu zainspirowana refrenem piosenki Rejestracji pt. "Kontrola". Sama liczba zaś nawiązuje do numeru więźnia - Alexa, głównego bohatera powieści pt. Mechaniczna pomarańcza.

Rafał "Wróbel" Wróblewski – wokal
Krzysztof "Sokół" Sokołowski – perkusja
Jacek Wieczorek – gitara basowa
Szymon "Laluś" Wolny – gitara elektryczna
Adam "Ady" Wacyk – gitara elektryczna

FB: http://www.facebook.com/events/865452616837241/

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Galicja Productions

Facebook