Myslovitz - Jubileusz 20-lecia

Myslovitz - Jubileusz 20-lecia

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wystąpią gościnnie: Edyta Bartosiewicz, Dawid Podsiadło, Natalia Grosiak, Natalia Przybysz
Ceny biletów:
    - 135zł, 110zł, 80zł

Szczegóły wydarzenia

Myslovitz


20-lecie Zespołu


MyslovitzWarszawa – 7 grudnia 2015 Teatr Muzyczny ROMA


W trakcie koncertu w Warszawie gościnnie z zespołem aby uczcić ich urodziny wystąpią:

  • Edyta Bartosiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Natalia Grosiak
  • Natalia Przybysz

Myslovitz – to jeden z najważniejszych zespołów na polskiej scenie muzycznej, połączyli psychodeliczne, mocne, rockowe brzmienie z ładnymi melodiami i ważnymi tekstami, z którymi utożsamia się wiele osób. Osiągnęli ogromny sukces, cały czas pozostając zespołem alternatywnym w sposobie myślenia o muzyce i wizerunku.

W kraju to zespół – legenda, wciąż mający wpływ na polską scenę muzyczną. Ukształtowany, profesjonalny, a zarazem energetyczny i świeży. Z klasą i niepodrabialnym stylem. Zdobywcy wielu prestiżowych nagród w kraju i zagranicą (w tym Fryderyki, Nagroda Komisji Europejskiej, MTV Music Award)

Każdy ich utwór trafia na najważniejsze listy przebojów, na Facebooku mają ponad 380 000 fanów (w ciągu tylko ostatnich dwóch lat przybyło ponad 180 000 i ta liczba ciągle rośnie).

Obchody Jubileuszu zespół Myslovitz rozpoczął od koncertów na jednym z największych festiwali w Stanach Zjednoczonych: Beale Street Music Festival w Memphis, gdzie wystąpili obok m.in. Pixies, Hoziera, The Flaming Lips, Wilco i wielu innych gwiazd. Koncerty były ogromnym sukcesem. Prasa amerykańska porównywała Myslovitz do Radiohead, pisała o mocnym, gitarowym , oryginalnym brzmieniu. Dziennikarze zauważyli, że o ile na początku pierwszego koncertu, zagranego w pierwszym dniu festiwalu, publiczność liczyła ok. 1000 – 1500 osób, o tyle pod koniec było to już kilka tysięcy ludzi, przyciągniętych dźwiękami ze sceny.

Zespoł między innymi w ramcha koncertów Jubileuszowych wystąpi takže w Gdańsku 5 grudnia i w Warszawie 7 grudnia.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook