Muzyka u Źródeł: Kiljański & The New Warsaw Trio

Muzyka u Źródeł: Kiljański & The New Warsaw Trio

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

24.01.2018 - 28.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Kraków

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Sala Filharmonii im. K. Szymanowskiego, …

24.01.2018

Ceny biletów:
    - 30zł

Szczegóły wydarzenia

„Przybora”


Krzyszotf Kiljański- śpiew
The New Warsaw Trio w składzie:
Rafał Grząka - akordeon
Przemysław Skałuba - klarnet
Konrad Kubicki – kontrabas

Koncert wypełnią utwory, które znalazły się na nowym albumie (premiera: 9.10.2015), nazwanym „Przybora”. Materiał został nagrany  z okazji setnej rocznicy urodzin jednego z najważniejszych polskich poetów i pisarzy XX wieku – Jeremiego Przybory.

W starannie wyselekcjonowanym repertuarze nie zabraknie nastrojowych ballad takich jak „Na całej połaci śnieg" czy współczesnych interpretacji satyrycznych piosenek „Na ryby", „Bo we mnie jest sex", „Addio pomidory"  czy  „Tanie dranie".

Będzie to Kiljański jakiego nie znacie! W dziesięciu piosenkach Przybory, w znakomitych aranżacjach i interpretacjach,   zaskakujących świeżością, elegancją ale i dowcipem oraz lekkością wykonania.
Głęboka i ciekawa barwa głosu Krzysztofa znakomicie współgra z klezmerskim stylem The New Warsaw Trio tworząc materiał różnorodny, podany w lekki i atrakcyjny dla słuchacza sposób.

Fani Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego będą z pewnością zachwyceni, a ci, którzy tych piosenek jeszcze nie znają dostaną szansę dołączenia do grona sympatyków twórczości Kabaretu Starszych Panów.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook