TZN Xenna, Sexbomba

TZN Xenna, Sexbomba

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z Fortepianem Plus

Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok

16.01.2018 - 16.01.2018

Ceny biletów:
    - 37zł - w przedsprzedaży
    - 47zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

TZN Xenna, Sexbomba

Już po raz trzeci zespół TZN Xenna zaprasza na listopadowy koncert w klubie Proxima. Po raz pierwszy spotkaliśmy się trzy lata temu przy okazji 50 tych urodzin Zygzaka,wokalisty TZN Xenna. Koncertowe Skorpionalia to idea koncertów dedykowana zodiakalnym Skorpionom,ich przyjaciołom i fanom muzyki.

Podczas koncertu w dniu 21 listopada na scenie wystąpią:
 
- założona w 1981 roku warszawsko - raszyńska TZN Xenna.  W latach osiemdziesiątych znana z min. utworu „Dzieci z budnej ulicy” wydanego razem z „Ciemnym pokojem” przez  Tonpress. Od powrotu w 2011 roku zagrała już ponad 80 koncertów a utwór „Kałasznikow” uczynił zespół rozpoznawalnym już od pierwszego wykonania podczas Rock Na Bagnie w 2011roku.
 
- Grająca nie przerwanie od 1986 roku, legionowska Sexbomba debiutował na Festiwalu jarocińskim w 1986r. Muzyka SEXBOMBY to kombinacja punk rocka i rockandrolla w różnych proporcjach.
 
- Hard punkowy Przeciw to założona w 1994 roku kapela z Lublina grająca sprawnego i klasycznego HC/Punka kojarzącego się z dokonaniami APATII,starego Dezertera czy Reżim-u.
 
- Zimno falowy Hatestory zagra nam również sporą dawkę postpunka i nowej fali. W tej warszawskiej formacji udziela się basowo September znany tez jako Klaus. Basista powracającej w 2011 na scene TZN Xenna.
 
- Zero Gain to nowa,mocnobrzmiąca i osadzona w klimatach hc punk kapela z Trzciela.
 
- Kierowany przez Roberta Poryzińskiego płoński Teatr sześciu dębów inspiruje się legendami słowian i powstał dnia lutego w dziesiątym roku XXI wieku. „Na nazwę i kierunek działań wpadłem podczas rozmowy z przyjacielem, w pewnej bramie okolic rynku miasta Płońska w godzinie wieczornej. Zainspirowały mnie legendy Słowian. W maju wystawiliśmy nasze "sycylijki" w bajce dla dzieci pt.: Sześć Dębów"

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook