Swallow The Sun, Wolfheart, Lacrima

Swallow The Sun, Wolfheart, Lacrima

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

24.01.2018 - 28.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Kraków

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Sala Filharmonii im. K. Szymanowskiego, …

24.01.2018

Ceny biletów:
    - 60zł

Szczegóły wydarzenia

Swallow The Sun, Wolfheart, Lacrima


Iron Realm Productions oraz Rotunda Centrum Kultury zapraszają na jedyny w Polsce koncert zespołu Swallow the Sun. Swallow the Sun - fiński zespół grający muzykę łączącą doom metal z elementami death metalu.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych kapel grających muzykę klimatyczną. Swallow the Sun został założony w 2000 r. i od tego czasu wydał sześć albumów z których najnowszy, potrójny krążek "Songs from the North I, II & III" , jest promowany w ramach tegorocznej trasy. Premiera płyty planowana jest na listopad 2015 r. nakładem Centry Media. Juho Raivio, założyciel Swallow the Sun zapowiada, że "ta potrójna płyta w najgłębszy sposób zamyka w sobie życie, śmierć, smutek i rozpacz. To trzy rozdziały opowieści - różne, choć połączone i stanowią jedną podróż po muzyce Północy".

W ramach głównego supportu wystąpi fiński zespół Wolfheart, promujący wydaną w tym roku płytę "Shadow World". Muzyka Wolfheart opisywana jest jako "winter metal" ze względu na surowe, klimatyczne brzmienie. Koncert otworzy krakowski zespół doom metalowy, Lacrima, który promować będzie nową płytę EP.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook