Ewa Farna - 10 lat na scenie muzycznej

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Goście: Ewelina Lisowska, KaeN
Ceny biletów:
    - 199zł - Płyta Gold (+ spotkanie z wokalistką)
    - 79zł - Płyta Silver
    - 59zł - Płyta
    - 79zł, 69zł, 59zł - Trybuny

Szczegóły wydarzenia

Ewa Farna


10 lat na scenie muzycznej


Już dziś zapraszamy na niesamowite wydarzenie do Hali Widowiskowo – Sportowej w Lubinie 30 września 2017r. jakim jest koncert Ewy Farny z okazji jubileuszu 10 – lecia. To właśnie u nas w Lubinie będzie świętować ten niezwykły dla siebie czas.

– 10 lat na scenie to jest taki fajny moment, który chcę świętować z fanami – mówi Ewa Farna. – Nie chcę świętować sama, dlatego zaprosiłam na ten wyjątkowy koncert swoich gości. – dodaje. – A będą nimi Ewelina Lisowska oraz zespół Kaen.

Rok 2016 upłynął Ewie na świętowaniu jubileuszu w Czechach, w roku 2017 natomiast mija 10 lat od Jej debiutu na polskiej scenie muzycznej. Zadebiutowała w wieku 13 lat, najpierw w Czechach, gdzie ukazał się Jej pierwszy krążek, nagrany w całości w języku czeskim, potem zaczęła śpiewać w Polsce i w wieku 24 lat obchodzi swój jubileusz.

Z pewnością podczas koncertu nie zabraknie takich przebojów jak: „Ulubiona rzecz”, „Bez łez”, „Wszystko albo nic”, „Bumerang" , „Na ostrzu”, „Znak”, „Cicho”. czy kultowa już „Ewakuacja”.

Fani będą mogli cieszyć jej doskonałym mocnym głosem, charyzmą i niesamowitą muzyczną wrażliwością.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Regionalne Centrum Sportowe, Odrodzenia 28b, Lubin

Facebook