Julia Marcell

Julia Marcell

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

24.01.2018 - 28.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Kraków

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Sala Filharmonii im. K. Szymanowskiego, …

24.01.2018

Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu imprezy):
    - 25zł / 45zł - ulgowy
    - 35zł / 45zł - normalny

Komunikat organizatora:

 

Bilety ulgowe przysługują osobom do 18 roku życia oraz posiadaczom Świdnickiej Karty Dużej Rodziny. Uprawnienia na bilety ulgowe będą sprawdzane w dniu koncertu na bramce.

Szczegóły wydarzenia

JULIA MARCELL

Julia Marcell – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, multi-instrumentalistka. Zaczęło być o niej głośno w 2007 roku, kiedy z pomocą internautów zebrała fundusze na wydanie swojego pierwszego albumu „It Might Like You”. W październiku 2011 roku ukazał się jej drugi album „June”, z którego pochodzi m.in singiel „Matrioszka”

Wydawnictwa te zostały docenione przez publiczność, dziennikarzy oraz ludzi związanych z kulturą, nie tylko w Polsce – ukazały się również w  Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W październiku 2014 ukazała się trzecia płyta pt. „Sentiments” – najbardziej osobista z dotychczasowych wydawnictw, promowana teledyskiem do utworu „Manners”

Laureatka Paszportu Polityki 2012 w kategorii Muzyka Popularna, Fryderyka 2012 w kategorii Muzyka Alternatywna, jak również nagrody Im. Grzegorza Ciechowskiego 2011, przyznawanej przez miasto Toruń, dla najciekawszej młodej polskiej artystki.

Obok własnych piosenek, Julia pisze również muzykę do filmu i teatru, mając na koncie m.in. ścieżkę dźwiękową do obrazu „Jak całkowicie  zniknąć” Przemysława Wojcieszka, oraz sztuk teatralnych „Kamienne niebo zamiast gwiazd” oraz „Kronos” w reżyserii Krzysztofa Garbaczewskiego.

Julia i jej zespół koncertują na całym świecie. Odwiedzili między innymi Niemcy, Holandię, Wielką Brytanię, Finlandię, Portugalię, Japonię i Stany Zjednoczone. Wystąpili również na wielu festiwalach – SXSW,  Eurosonic Festival, Reeperbahn Festival, CO-POP, Open’er Festival,  Męskie Granie i wielu innych.

Zespół:
Julia Marcell – śpiew, piano, sampler
Mandy Ping-Pong – altówka, śpiew
Sebastian Schmidt / Thomas Fietz – perkusja
Thomsen Slowey Merkel – bas

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook