Angel Haze

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 69zł - w przedsprzedaży
    - 80zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Angel Haze

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Angel Haze! Raperkę zobaczyć będzie można 3 lutego 2016 na koncercie w warszawskiej Proximie. Przyjedzie do Polski w ramach „Back To The Woods” World Tour.

Angel Haze nie daje się łatwo zaszufladkować i wymyka się wszelkim próbom jednoznacznego określenia jej muzyki czy stylu życia. Po ciężkim dzieciństwie w sekcie religijnej, kiedy nie mogła nawet słuchać muzyki, jako zbuntowana nastolatka wkroczyła w świat nowojorskiego hip hopu. I narobiła sporo zamieszania! Debiutowała w 2011 roku, gdy wydała własnym sumptem mixtape „King”, a już rok później stacja BBC ogłosiła ją mianem wielkiej nadziei sceny hip hopowej. Zachwyt wzbudziła jej wersja „Cleaning Up My Closet” Eminema. Korzystając z zainteresowania mediów i dobrego przyjęcia publiczności Haze postanowiła jak najszybciej wydać debiutancką płytę – niestety wytwórnia, z którą wtedy pracowała opóźniała premierę. Niepokorna raperka samodzielnie udostępniła więc wszystkie nowe kawałki fanom – a dzięki całemu zamieszaniu album „Dirty Gold” zwrócił uwagę mediów i publiczności na całym świecie.

W tym roku premierę miała kolejna płyta raperki – „Back To The Woods”. To właśnie w ramach jej promocji Angel Haze przyjedzie do Polski.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: go ahead

Facebook