10 Urodziny SQ pres. Welcome with Pachanga Boys!

10 Urodziny SQ pres. Welcome with Pachanga Boys!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Golec uOrkiestra - Koncert Kolęd i Pastorałek - Bydgoszcz

Hala Łuczniczka, Bydgoszcz

21.01.2018

Enej - Koncert Kolęd

Wytwórnia, Łódź

21.01.2018

Ceny biletów:
    - 25zł - w przedsprzedaży
    - 30zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

10 Urodziny SQ pres. Welcome with Pachanga Boys!

SUPERPITCHER i REBOLLEDO - dwie osobowości, dwa muzyczne style, a połączone razem dają doskonałą, przepełnioną pozytywną energią mieszankę wybuchową znaną jako PACHANGA BOYS. Panowie wystąpią na kolejnej odsłonie Welcome w ramach obchodów 10 Urodzin SQ już w sobotę 25 października!

Rebolledo pochodzi z Xalapy w Meksyku, Superpitcher z południowych Niemiec. Obaj wykonawcy poznali się dzięki wytwórni Kompakt, dla której jeden pracował, a drugi wydawał. Spotkanie tych dwóch różnych osobowości okazało się być przełomowym momentem ich życia. Jako Pachanga Boys założyli własną wytwórnię Hippie Dance i stworzyli swój unikatowy styl grania, opierający się na hipnotycznych i seksownych wokalach połączonych z energetyczną i emocjonującą linią melodyczną.

W 2012 roku ukazał się ich pierwszy album "We Are Really Sorry", za który wcale nie muszą przepraszać, gdyż była to jedna z najciekawszych elektronicznych płyt tego roku. Zrealizowana z ogromnym rozmachem, pełna tanecznych i sensualnych brzmień, pomieszanych z muzycznymi eksperymentami.

Od tego czasu Panowie praktycznie non stop w trasie, swoimi setami okraszając najwieksze światowe festiwale I goszcząc w najlepszych klubach globu.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook