6 Urodziny 1500m2: Ben UFO & Tom Trago

6 Urodziny 1500m2: Ben UFO & Tom Trago

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 40zł

Szczegóły wydarzenia

6 urodziny 1500m2 : TOM TRAGO & BEN UFO @ 1500ma6

W sumie to trochę cud, ze zmartwychwstajemy dokładnie na 6 urodziny. 5 lat przy Solcu to był niesamowity czas, 5 edycji urodzinowych imprez urosło do rangi legendy. 5 razy Wy paliliście wrotki, a my krzyczeliśmy na scenie. Po raz 6ty świętujemy w nowej lokalizacji i z nowymi artystami. W sumie to bardzo się cieszymy i mamy nadzieje, ze Wy też.

Obu naszych gości to zdecydowanie oryginały - miłośnicy vinylowych płyt, samplingu, mieszania stylów i wyciągania spod ziemi muzycznych pereł. Dokładając do tego elementy szaleństwa i nieprzewidywalności otrzymujemy dokładnie to co my i Wy kochamy najbardziej!

Urodzinowa scena tym razem gościć będzie londyńskiego maga gramofonów BENA UFO i amsterdamskiego króla house TOMA TRAGO, który promować będzie swój najnowszy album.

Biorąc naszych urodzinowych gości do tej pory : Loco Dice, Pan Pot, dOP, Catz N’Dogz, Ellen Alien, Eric Duncan wiecie czego się spodziewać, a my zapewniamy Was, że zarówno line up, jak i nowa lokalizacja przebiją Wasze oczekiwania.

BEN UFO uchodzi za cudowne dziecko gramofonów, często określany "the DJ’s DJ” jest inspiracją dla wielu czołowych selekcjonerów płyt na całym świecie. Porywa i hipnotyzuje, zaskakując jednocześnie. Każdy set Anglika jest inny, ponieważ sięga po bardzo różnorodne inspiracje. Bezbłędnie łączy oldskulowe kawałki z najnowszymi bangerami. Jest wizjonerem, bezbłędnie odkrywa talenty. Blawana i Joya Orbisona wyciągnąl z kapelusza jako pierwszy. Ben UFO skutecznie prezentuje nieznane, często eksperymentalne brzmienia w sposób porywający, a jednocześnie przejrzysty i zrozumiały dla odbiorców na całym świecie.

Drugim headlinerem naszych urodzin jest TOM TRAGO! Ten Holender słynie z niesamowitej pomysłowości i talentu do komponowania chwytliwych elektronicznych melodii. Pełnymi garściami czerpie z tradycji disco, boogie funku i detroit techno tworząc charakterystyczny i tak bardzo swój własny styl house nowoczesnego Amsterdamu. Związany ze stajnią Rush Hour przemierza świat wywołując swoim brzmieniem uśmiech i szczęście. Mówi się o nim jak o niekwestionowanym autorze tzw „future classics” oraz DJu, który zaskakuje i porywa w każdym z setów. Jasnym jest, że to idealny DJ na urodzinową imprezę.

Poza tym - nasi rezydenci, dekoracje i wszystko za co tak bardzo kochaliście nasze urodzinowe imprezy. Tym razem w szkole - zapraszamy na Emilii Plater 29 - 1500 ma 6!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook