1500m2 Grand Re-Opening: Loco Dice & Nastia

1500m2 Grand Re-Opening: Loco Dice & Nastia

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Golec uOrkiestra - Koncert Kolęd i Pastorałek - Bydgoszcz

Hala Łuczniczka, Bydgoszcz

21.01.2018

Enej - Koncert Kolęd

Wytwórnia, Łódź

21.01.2018

Ceny biletów:
    - 50zł

Szczegóły wydarzenia

1500m2 Grand Re-Opening : LOCO DICE & NASTIA : 1500ma6

Stało się! Wracamy! W nowej lokalizacji, ze świeżą energią i bookingami. Rok temu uczucie niedosytu mieszało się z poczuciem spełnienia, bowiem zatrzymaliśmy się u szczytu popularności i nie wiedzieliśmy co dalej. Rok odpoczynku był jednocześnie rokiem poszukiwań. Skorzystaliśmy z szansy, jaką dał nam los i po imprezie pre-otwarcia wiemy już, że będzie to strzał w dziesiątke. Pora abyście przekonali się o tym i Wy.

Na pierwszy ogień mamy dla Was światową premierę! Po rewelacyjnie odebranym występie rok temu z premierą nowego albumu powraca do nas LOCO DICE.

Loco Dice to siła napędowa swiatowej sceny house i techno. Klimat panujący na gorących dancefloorach Ibizy bez najmniejszego problemu przenosi na parkiety na całym świecie. Nowy longplay zawiera min. kolaboracje z Chrisem Liebingiem, Miss Kittin, Just Blaze czy Neneh Cherry. Pokazuje wszystkie znane i nowe inspiracje artysty i udowadnia, że Dice wkracza własnie na poziom dostępny tylko bardzo niewielu. Przyjdźcie przekonać się na żywo co oznacza tytuł "Król Ibizy".

Supportować go będzie , obok naszych rezydentów oczywiście, świeża krew na światowych parkietach - przepiękna DJka Nastia.

Nastia pojawiła się znikąd i zyskała slawę jako doskonała DJka, rezydentka festiwalu Kazantip. Orginalnym podejściem i doskonałymi umiejętnościami szybko zwróciła na siebie uwagę światowych DJow i promotorów. W międzyczasie załozyła własną wytwórnię „Propaganda” i wylądowała w składzie najlepszych światowych festiwali jak ADE czy Off Sonar. Obecnie jest rezydentką imprez Enter RIchiego Hawtina i porywa tłumy na całym świecie. Uwierzcie nam - warto dać się jej oczarować.

Dobrze jest wracać do domu, nawet jeżeli jest to nowy dom!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook