City Sounds: Smolik / Kev Fox

City Sounds: Smolik / Kev Fox

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Smolik & Kev Fox

14.02.2018

Ceny biletów:
    - 45zł / 55zł - stojący (przedsprzedaż / w dniu imprezy)
    - 60zł - siedzący (balkon, balkon)

Szczegóły wydarzenia

SMOLIK // KEV FOX


City Sounds  zaprasza na 2 grudnia do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert SMOLIK / KEV FOX promujący ich wspólną płytę!

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Poznali się pięć lat temu na koncercie w Warszawie i natychmiast zamknęli się na klika dni w studiu, żeby dać upust wzajemnym fascynacjom muzycznym. W efekcie powstał utwór L.O.O.T., który znalazł się na „4” SMOLIKA.

Postać Keva Foxa jest wciąż otoczona aurą tajemniczości, co ma swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Zważywszy na częstotliwość z jaką Kev Fox występuje w naszym kraju, nietrudno o stwierdzenie, iż Brytyjczyk upodobał sobie polską publiczność. Współpraca ze Smolikiem przy nagrywaniu utworu “L.O.O.T." tylko pomogła mu w kreowaniu własnej przestrzeni na naszym rodzimym rynku muzycznym.

Obecnie KEV FOX i SMOLIK zakończyli pracę nad wspólną płytą sygnowaną ich nazwiskami. Efekty ich pracy usłyszymy podczas wrocłwskiego koncertu. Premiera płyty jesienią. Pierwszy singiel to utwór „RUN”. Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal FOXA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada SMOLIK z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż...
http://www.youtube.com/watch?v=6BJ9IQl6f6Y

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook