10 Urodziny SQ pres. Fritz Kalkbrenner + Conradq

10 Urodziny SQ pres. Fritz Kalkbrenner + Conradq

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 49zł - I pula
    - 59zł - II pula
    - 69zł - III pula

Szczegóły wydarzenia

10th SQ Birthday pres. FRITZ KALKBRENNER!

Głos i jedna z najciekawszych postaci współczesnego Berlina! 11 grudnia w ramach #10uroSQ wystąpi Fritz Kalkbrenner!

Jeszcze kilka lat temu Fritz Kalkbrenner kojarzony był głównie za sprawą numeru "Sky and Sand", który powstał przy współpracy wraz z bratem Paulem. Utwór znalazł się na soundtrack'u "Berlin Calling" i stał się niekwestionowanym hitem, utrzymując się w czołówce najlepiej sprzedających się produkcji w większości internetowych sklepów muzycznych przez długie tygodnie.

Od tamtego czasu solowa kariera Fritza nabrała dużego rozpędu. Artysta nagrał w 2010 roku bardzo ciepło przyjęty debiutancki album zatytułowany "Here Today Gone Tomorrow", z którego pochodzą numery "Facing The Sun" oraz "Right In The Dark". Kolejna płyta "Sick Travellin" ukazała się dwa lata później, stawiając na organiczne, przestrzenne brzmienie i przesuwając Fritza nieco bardziej w stronę deep house’u. W 2014 Fritz wydał swój trzeci solowy album “Ways over water”, którym potwierdził niesamowity talent I udowodnił jak bardzo wszechstronnym I niełatwym do zaszufladkowania jest artystą.

Ostatnie lata to bardzo pracowity okres dla Kalkbrennera – jest ciągle w trasie koncertowej, regularnie występując w najbardziej znanych klubach i największych festiwalach.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook