OCN

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 25zł - w przedsprzedaży
    - 35zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

OCN

Choć istnieją od 2001 roku, pod nazwą OCN (wcześniej Ocean) znani są od roku 2012. Dwa lata później wydali pierwszy album pod nowym szyldem. Waterfall został wyprodukowany przez Vance’a Powella, który wcześniej współpracował m.in. z The White Stripes i innymi projektami Jacka White’a, czy chociażby Kings Of Leon.

Dwa pierwsze single z albumu, tytułowy i The First Club spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem w mediach, a OCN promując album pojawił się m.in. na takich festiwalach jak Orange Warsaw Festival, Jarocin Festiwal, Reeberbahn Festival (DE) czy Sziget Festival (HU). Pierwszy z tych występów został później wydany na krążku DVD w ramach reedycji płyty Waterfall. Na niej również znalazł się utwór Definicja nagrany z Tomkiem Mioduszewskim, liderem grupy Jamal.

Ten rok to czas premiery nowej płyty OCN. Demon i karzeł, to jak mówi jej lider, Maciek Wasio, najbardziej intymna płyta, przy której pracował. Powstała z olbrzymiej potrzeby rozliczenia się z lękami, słabościami i - jak sugeruje tytuł - demonami drzemiącymi głęboko w środku - dodaje.

Wydanie albumu promuje 18 koncertów w kraju. Zwieńczeniem trasy będzie występ na Open Stage w warszawskiej Stodole 15 grudnia.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Klub Stodoła

Facebook