Jelonek, support: Jack Crusher

Jelonek, support: Jack Crusher

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 35zł - w przedsprzedaży
    - 45zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Jelonek


Jelonek, jak sama nazwa mówi, to prawdziwy "zwierz sceniczny", wręcz, nie bójmy się tego to ująć, "mroczna i chyża bestyjka ", "rogaty lew estrady", (ledwo) "dyszący dinozaur rocka i metalu", stręczyciel skrzypiec i mroczny kapłan niesfornego smyczka !!!

A bynajmniej lub jednak i na przekór oraz w nawiązaniu do tego wszystkiego, Jelonek zaprasza na 2 koncerty: 12.12 w Gdańsku z klubie Parlament oraz 13.12 w Poznaniu w Blue Note. Oba w ramach zimowej traski jelonkowatej "Chu Chu Chaaaa ! Chu Chu Chaaaa!!" (czyli zimowe, srogie dupnięcie połączone z Dyszącymi Andrzejkami , Czarnym Mikołajem, Mrocznym Kolędowaniem i imieninami różnych takich tam.
Będzie "Barock" , "Akka, "Romantic revenge", będą płonące skrzydła upodlonego anioła w "Funeral of a Provincial Vampire", "ViolMachine", "B.East", przyjdą Vivaldi, Paganini, Chaczaturian, będzie disco z "Chłodnym Tatusiem" Bony M, mroczne "Mana mana" i jeszcze mroczniejszy "wężyk", będzie w pogo nie ubogo, młynek zadymek i ścianeczka, wybuchy, prezenty, niespodzianki, układanki, kolędy, gawędy, hopki, snopki, galopki i... diaboliczny kisiel (bez walki w nim).

Nie przyjść na ten koncert nie możecie, a nawet jak przyjść nie możecie, to nie możecie nie kupić biletów na ten koncert i oddać ich komuś w prezencie kto przyjść może lecz kupić biletu nie!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook