El Sol Salsa Festival

El Sol Salsa Festival

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

24.01.2018 - 28.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Kraków

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Sala Filharmonii im. K. Szymanowskiego, …

24.01.2018

Ceny biletów:
    - 15zł - z Kartą Wytwórnia
    - 20zł - normalny

Szczegóły wydarzenia

El Sol Salsa Festival
– rytmy radości, kolory słońca

Gorące latynoskie brzmienia, plejada gwiazd z całego świata i najbardziej zmysłowy taniec wszechczasów w roli głównej, czyli El Sol Salsa Festival – najważniejsze wydarzenie europejskiej sceny salsowej, które od jedenastu lat niezmiennie przyciąga tłumy entuzjastów celebracji życia na parkiecie. Tym razem zagości w przestrzeniach klubu Wytwórnia.

 Salsa to pełen ekspresji karaibski taniec, będący fuzją elementów pochodzących z kultury afrykańskiej i hiszpańskiej: afrykańskich instrumentów, języka hiszpańskiego i jazzu. W latach 70. wraz z masową emigracją Portorykańczyków dotarła do USA, a pod koniec lat 90. trafiła do Polski. Od tamtej pory zdobyła niezwykłą popularność, stając się uniwersalnym językiem, którym posługują się ludzie ze wszystkich zakątków świata.

 Salsa to nie tylko energetyzujący, namiętny taniec, budzący pozytywne emocje i podnoszący temperaturę parkietu. To przede wszystkim styl życia. Budzi pasję i namiętność, sprawia, że krew zaczyna płynąć szybciej w żyłach, wyzwala zmysłowość, sprzyja nawiązywaniu przyjaźni i oczywiście gwarantuje imprezę do białego rana.

 Gwiazdą cyklicznych imprezy będzie niezwykle charyzmatyczny artysta Hector Del Rio Torres, urodzony w Hawanie i wychowany wśród dźwięków afrokubańskich bębnów tancerz, muzyk i DJ. Wcielając się w rolę DJ-a HABANERO, dynamicznie poprowadzi nas w świat tropikalnego słońca i żywiołowej radości, a dodatkową porcję pozytywnych emocji zapewnią nam pochodzący z Karaibów zespół Nando del Rio oraz porywające pokazy choreograficzne serwowane przez profesjonalnych tancerzy.

 Przed każdym z wydarzeń DJ HABANERO jeżdżąc po mieście czerwonym, zabytkowym cadilackiem wraz z tancerzami, przy dźwiękach muzyki zapraszać będą do szalonej zabawy w iście latynoskim stylu!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Klub Wytwórnia

Facebook