Rod Stewart - Hits 2016

Rod Stewart - Hits 2016

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Stare Dobre Małżeństwo

Wojewódzki Dom Kultury, Kielce

20.01.2018

Właściciel jednej z najbardziej charakterystycznych chrypek świata. Wokalista, którego przeboje śpiewają kolejne pokolenia fanów. 28 maja Rod Stewart wystąpi w hali Atlas Arena w Łodzi. Oprócz utworów z najnowszej płyty artysta wykona swoje największe hity.
Ceny biletów:
  - 699zł - VIP
  - 365zł - Golden Circle
  - 239zł - Płyta A
  - 235zł - Trybuny górne
  - 355zł - Trybuny dolne + sektory T,U,W,A,B

Pakiet VIP zawiera:

 

- Bilet na koncert
- Bary, serwujące drinki na Państwa życzenie
- Bary z winem
- Alkoholowe cocktaile
- Poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu. Bufet zawierać będzie wybór starterów typu "finger food", ciepłych jak i zimnych przekąsek, bar sałatkowy, desery
- Bary piwne
- Napoje bezalkoholowe, kawa i herbata


Regulamin imprez Prestige MJM


Pobierz niezbędnik koncertowy

Szczegóły wydarzenia

Rod Stewart zaśpiewa wielkie przeboje w Łodzi


Właściciel jednej z najbardziej charakterystycznych chrypek świata. Wokalista, którego przeboje śpiewają kolejne pokolenia fanów. 28 maja Rod Stewart wystąpi w hali Atlas Arena w Łodzi. Oprócz utworów z najnowszej płyty artysta wykona swoje największe hity. A ma ich niezliczoną ilość…

Dla jednego z najważniejszych artystów drugiej połowy XX wieku będzie to czwarty koncert w Polsce. Do tej pory zgromadziły one blisko 70 tysięcy widzów. Fani muzyka mogą się spodziewać wielkiego show, które połączy pokolenia. Koncert zostanie zorganizowany dzięki współpracy Łódzkiego Centrum Wydarzeń, agencji Prestige MJM oraz Radia Złote Przeboje.

Wspólnie z naszymi partnerami, w 2016 roku zamierzamy zorganizować co najmniej pięć wydarzeń o podobnym poziomie artystycznym, co w przypadku właśnie ogłoszonego koncertu. Na tym etapie nie możemy zdradzić jeszcze, jakie gwiazdy zaprosiliśmy do Polski. Możemy jednak zapewnić, że wszyscy bywalcy i miłośnicy koncertowych produkcji z najwyższej półki znajdą w przyszłym roku w hali Atlas Arena coś dla siebie. – zauważa Iza Zbonikowska, dyrektor Łódzkiego Centrum Wydarzeń.

Rod Stewart to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów świata. W trakcie swojej dotychczasowej kariery sprzedał ponad 250 milionów singli i płyt.

W 1994 roku artysta został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame (muzeum honorujące artystów rockowych i inne osoby, które przyczyniły się do rozwoju muzyki; mieści się w Cleveland w USA). Z kolei w 2006 roku Stewart został zaliczony do 100 najlepszych wokalistów wszech czasów. Stało się to dzięki rankingowi amerykańskiego magazynu „Hit Parader”. Do największych przebojów Stewarta należą m.in. utwory: „Handbags and Gladrags”, „You're in My Heart”, „Downtown Train”, „Angel”, „Sailing”, „Do Ya Think I'm Sexy”, „Hot Legs”, „Baby Jane” czy „Rhythm of My Heart”.

Rod Stewart to bardzo „płodny” artysta, cały czas wydaje sporo płyt, pomimo tego, że ma już swoje lata. Na dodatek są to płyty z różnych muzycznych płaszczyzn. Bez wątpienia nie jest to działanie schematyczne, czy też „odcinanie kuponów” od swojej wielkiej kariery. Wręcz przeciwnie. To artysta, który cały czas jest na topie. – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która już po raz trzeci organizuje koncert Roda Stewarta w Polsce.

Poza tym Rod Stewart fantastycznie wypada podczas koncertów na żywo. To jego wielki atut. – dodaje Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Zdaniem Romana Rogowieckiego, znanego prezentera i dziennikarza muzycznego na sukces Roda Stewarta wpływa kilka czynników.

Po pierwsze on ma bardzo charakterystyczną barwę głosu. A każdy wokalista chce być rozpoznawalny. Po drugie strzałem w dziesiątkę jest jego repertuar. Od rockandrollowych piosenek po utwory z amerykańskiej klasyki muzyki rozrywkowej. Rod jest wokalistą patrzącym bardzo szeroko na sprawy muzyki i w każdym z tych gatunków daje sobie świetnie radę. – analizuje Roman Rogowiecki.

Wydany pod koniec października tego roku album „Another Country” to następca płyty „Time”, która była pierwszym autorskim krążkiem artysty od prawie dwudziestu lat (w międzyczasie szkocki piosenkarz nagrał też serię klasycznych Songbooków). Napisane przez Roda Stewarta piosenki znalazły się także na „Another Country”.

Zrozumiałem, że aby pisać przekonywujące teksty trzeba być niezwykle szczerym i otwartym. Dzięki dobremu przyjęciu mojego poprzedniego album „Time” nabrałem pewności siebie i wiary w swoje możliwości, jako autora tekstu. Pozwoliłem sobie także na eksperymenty związane z różnorodnością dźwięków wykorzystując elementy reggae, ska, czy celtyckich melodii – powiedział o swoich ostatnich dokonaniach Rod Stewart.

Rod Stewart wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie w sobotę, 28 maja 2016 roku. Już teraz wiadomo, że będzie to koncert na bardzo elegancko przygotowanej scenie, z perfekcyjnie dopracowanym nagłośnieniem, w trakcie którego artysta wykona swoje największe przeboje.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

 • Atlas Arena, al. Bandurskiego 7, Łódź

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook