Łona Webber & The Pimps

Łona Webber & The Pimps

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 34zł - w przedsprzedaży
    - 39zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Łona, Webber i The Pimps

Ich twórczość zdobywa uznanie najróżniejszych środowisk, czego dowód stanowią liczne nominacje i nagrody. Szczecinianie zostali wyróżnieni między innymi tytułem Artystów Roku przez portal Popkiller i magazyn Aktivist, zaś ich ostatnia płyta uplasowała się na wysokich miejscach w rankingach najlepszych wydawnictw, prowadzonych przez Politykę, Przekrój i Gazetę Wyborczą.

W zeszłym roku minęło również okrągłe dziesięć lat od wydania płyty “Koniec żartów” – oficjalnego debiutu, który ukazał się nakładem  Asfalt Records. Już przy okazji pierwszego albumu, środowisko fanów i krytyków muzycznych zwróciło uwagę na niebanalny styl Łony, przepełniony inteligentnym humorem oraz na produkcje Webbera, ze smakiem nawiązujące do klasycznej nowojorskiej stylistyki, jednocześnie swobodnie czerpiące z analogowej syntezy.

Łona od początku przyzwyczaja słuchacza do nietypowego charakteru swojej twórczości: poczynając od rozmowy telefonicznej z Bogiem, poprzez konwersację z cutami, aż do rapowania bez użycia polskich znaków.

To tylko część nietuzinkowych pomysłów realizowanych przez szczecińskich artystów.

Koncert w 1500m2 zostanie wzbogacony przez The Pimps!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook