JAIN

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Deutsche Bank Invites: Jain - Francuska Wokalistka Znana z hitu „Come” na koncercie w Polsce! Koncert promujący debiutancką płytę!
Support: SONIAMIKI
Ceny biletów:
    - 85zł - II pula

Szczegóły wydarzenia

Deutsche Bank Invites


JAIN


5 Lutego 2016

Warszawa, Fabryka Trzciny


Deutsche Bank Invites: Jain - Francuska Wokalistka Znana z hitu „Come” na koncercie w Polsce! Koncert promujący debiutancką płytę!

Jain to młoda francuska wokalistka, tworząca intrygujące, wpadające w ucho kompozycje. Artystka zafascynowana jest afrykańskimi wpływami w muzyce i słychać to w jej piosenkach – tworzy pop, ale z domieszką world music, bluesa a nawet muzyki rockowej. Kiedy miała zaledwie 16 lat, poznała Yodelice, francuskiego piosenkarza i tekściarza, który zakochał się w jej unikalnym podejściu do tworzenia muzyki. Trudno mu się dziwić, 23-letnia obecnie Jain ma niebywałą łatwość pisania piosenek popowych, które wzmacnia subtelnym, elektronicznym brzmieniem.

Jej wielki hit „Come” najpierw można było usłyszeć w reklamie ramówki Polsatu, a od kilku tygodni „Come, come my baby come...” rozbrzmiewa z anteny największych stacji radiowych w Polsce. Utwór dotarł także na szczyt polskiej listy iTunes Singles Chart i wygląda na to, że długo jeszcze się od niego nie uwolnimy!

Pod koniec listopada ukaże się jej debiutancki album „Zanaka” z nietypowymi, ale wpadającymi w ucho kompozycjami. Ten właśnie krążek artystka będzie promować podczas pierwszego występu w Polsce, 5 lutego w warszawskiej Fabryce Trzciny!

Mecenasem koncertu jest Deutsche Bank.


ZOBACZ TELEDYSK „COME”: https://www.youtube.com/watch?v=KDXOzr0GoA4

www.jain-music.com

Płyta w sprzedaży od 27.11!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Good Music Productions

Oświadczenie dla osób niepełnoletnich: pobierz

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook