Five Little Birds, Johny Rockers, Sielska

Five Little Birds, Johny Rockers, Sielska

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 20zł

Szczegóły wydarzenia

Five Little Birds, Johny Rockers, Sielska

Serdecznie zapraszamy Was na nasze drugie urodziny!!! Z tej okazji zagramy dla was koncert w Śnie Pszczoły razem z przyjaciółmi. Specjalnie z tej okazji członkowie załogi FIVE LITTLE BIRDS postanowili się spotkać i zagrać swoje stare hity. Nie zabraknie też zaprzyjaźnionego zespołu SIELSKA! Pozytywne Wibracje!!! Reggae Roots Ska JA MAI CA!!!


JOHNY ROCKERS - Siła Reggae podsycona żarem ciężkiego brzmienia i płonącym roots’em. Nieposkromiona siła i moc wibracji która rozniesie bramy Babilonu. Doceniani przez najlepszych, pełni witalnego dobra. Jest Siła, i jest ta potężna Moc! Zwycięzcy Reggaeland Debiuty 2015 !
http://www.facebook.com/JohnyrockersBand/


FIVE LITTLE BIRDS - 2009... rok pełen przygód nowych i starych przyjaźni, pełen energii i siły w naszych sercach. Świat chciał abyśmy się zebrali właśnie wtedy, i razem dali wyraz naszych myśli i uczuć. Blesss. Ostróda reggae festiwal 2009 był tylko zapalnikiem reakcji wybuchowej i impulsem który uwolnił pokłady miłości i nadziei na piękny świat, i na to że ludzie na tej ziemi mogą żyć razem, wspólnie i w szczęściu !! I and I Rastafari. Bless. Niech nasza misja trwa wiecznie a nasza pozytywna wibracja prosto z naszych serc ogarnie waszą teraźniejszość i da wam to wyzwolenie którego wszyscy w głębi tak bardzo pragniemy!
http://www.facebook.com/Five-Little-Birds-206068562767793/


SIELSKA - Sielska to jeden z drogowskazów, którego celem jest budowanie szczęścia w ludziach. Sielska to grupa ludzi wskazująca, że wspomnianym ów szczęściem nie są wartości materialne a wewnętrzny spokój. Projekt związany jest ze sceną reggae, aczkolwiek jest to rozwinięta mieszanka gatunkowa, w której odnajdują się elementy nurtów takich jak: reggae, dub, ska, alternatywa.
http://www.facebook.com/zespolsielska/

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook