Power Festival

Power Festival
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Bilety w przedsprzedaży już od 195zł
Korn, czyli zespół który na nowo zdefiniował kanony ciężkiego grania, Megadeth - jedna z najbardziej zasłużonych grup w historii metalu oraz hardrockowa grupa Sixx:A.M. to gwiazdy Power Festival – nowej imprezy, która 7 czerwca 2016 roku odbędzie się w hali Atlas Arena w Łodzi.
Ceny biletów:
  - 295zł - Golden Circle
  - 229zł - Płyta A
  - 290zł - Trybuny dolne
  - 195zł - Trybuny górne
  - 699zł - VIP

Pakiet VIP zawiera:

 

- Bilet na koncert
- Bary, serwujące drinki na Państwa życzenie
- Bary z winem
- Alkoholowe cocktaile
- Poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu. Bufet zawierać będzie wybór starterów typu "finger food", ciepłych jak i zimnych przekąsek, bar sałatkowy, desery
- Bary piwne
- Napoje bezalkoholowe, kawa i herbata


Regulamin imprez Prestige MJM

Szczegóły wydarzenia

Power Festival


Korn, Megadeth oraz Sixx:A.M.

zagrają w czerwcu na Power Festival w Łodzi


Korn, czyli zespół który na nowo zdefiniował kanony ciężkiego grania, Megadeth - jedna z najbardziej zasłużonych grup w historii metalu oraz hardrockowa grupa Sixx:A.M. to gwiazdy Power Festival – nowej imprezy, która 7 czerwca 2016 roku odbędzie się w hali Atlas Arena w Łodzi. Organizatorem festiwalu będzie agencja Prestige MJM.

W tym roku letni sezon muzyczny rozpoczynamy 7 czerwca od największego festiwalu w łódzkiej Atlas Arenie w 2016 roku. Będziemy gościć trzech znakomitych wykonawców. Na jednej scenie wystąpią: Korn, Megadeth i Six: A.M. Ta impreza bez wątpienia mocno zaznaczy się w kalendarzu festiwalowym w Polsce – mówi dyrektor Łódzkiego Centrum Wydarzeń - Iza Zbonikowska.

Pochodzący z Bakersfield zespół Korn tworzy od 1993 roku. W swoim bogatym dorobku ma statuetki Grammy (w 1999 roku nagrodzono grupę za utwór „Freak on a Leash”, natomiast w 2002 roku za kompozycję „Here to Stay”), ponad 35 milionów sprzedanych płyt, niezliczoną ilość koncertów zagranych na całym świecie.

Korn to prawdziwa legenda, zespół który zredefiniował i na nowo określił kanony ciężkiego grania. Połączenie niepowtarzalnego basu Reginalda "Fieldy" Arvizu’a z ostrymi, szarpanymi riffami Briana "Head" Welcha i zawodzącym wokalem Jonathana Davisa było na tyle oryginalne, że na potrzebę określenia stylu, w którym poruszał się zespół, stworzono nową nazwę – nu metal.

Wypracowane przez nich nietuzinkowe brzmienie stało się źródłem inspiracji dla wielu artystów światowej sceny muzycznej. Wystarczy w tym momencie wspomnieć Limp Bizkit, czy Slipknot. – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która będzie organizatorem Power Festivalu.

Amerykańska formacja pracuje obecnie nad swoim najnowszym, dwunastym już albumem, który będzie następcą wydanego w 2013 roku krążka „The Paradigm Shift”. Według zapowiedzi nowy album ma być mocny i naprawdę ostry.

– „Nosimy się z zamiarem zrobienia najcięższego krążka Korna od bardzo długiego czasu. I tak jest począwszy od układania tekstów przez komponowanie kawałków, więc jestem podekscytowany” - zdradził w jednym z wywiadów Brian „Head” Welch, gitarzysta grupy. Nowego albumu zespołu Korn możemy się spodziewać w przyszłym roku.


Megadeth należy do gigantów metalu, to zespół zaliczany do tak zwanej „Wielkiej Czwórki” (uzupełniają ją jeszcze Metallica, Slayer i Anthrax). To kapele, które wyszły z podziemia w latach 80. i błyskawicznie zdominowały scenę metalową. Historia Megadeth rozpoczęła się, gdy w 1983 roku z Metalliki wyrzucony został Dave Mustaine. Gitarzysta postanowił założyć własną kapelę. W tym roku mija 30 lat od premiery debiutanckiego krążka MegadethKilling Is My Business... and Business Is Good!”. Pojawiły się pomysły, aby go po latach zarejestrować ponownie. Podczas niedawnej konferencji prasowej w Rosji, Dave Mustaine zdradził, że jego zdaniem najlepiej byłoby, gdyby nagrali ten album „w całości od nowa, w nowym składzie”. Dodał jednak, że obecnie zajęci są kończeniem pracy nad nowym wydawnictwem. „Dystopia”, piętnasty studyjny album Megadeth ukaże się 22 stycznia 2016 roku.


Za nazwą Sixx:A.M. kryją się nazwiska trzech członków formacji: Nikki Sixx (basista Mötley Crüe), DJ Ashba (do niedawna jeszcze gitarzysta zespołu Guns N' Roses) oraz James Michael (współpracował m.in. z Mötley Crüe, Scorpions). Formacja Sixx:A.M. powstała w 2007 roku, w tym samym okresie wydała debiutancki album „The Heroin Diaries Soundtrack”, który jest ścieżką dźwiękową do autobiografii Sixx'a, „The Heroin Diaries: A Year in the Life of a Shattered Rock Star”. Na koncie tej hardrockowej kapeli są w sumie trzy albumy. Ostatni z nich, zatytułowany „Modern Vintage”, ukazał się w październiku zeszłego roku.

W późniejszym terminie do składu Power Festival dołączy jeszcze polski wykonawca. – zdradza Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Power Festival to druga z imprez w łódzkiej hali Atlas Arena, która jest wynikiem współpracy, nawiązanej w tym roku pomiędzy agencją Prestige MJM oraz Łódzkim Centrum Wydarzeń. Wcześniej ogłoszony został koncert Roda Stewarta.Power Festival – niezbędnik festiwalowy


Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych Power Festival w hali Atlas Arena w Łodzi, który odbędzie się 7 czerwca 2016 roku.

Otwarcie bram
Otwarcie bram hali Atlas Arena nastąpi w dniu festiwalu o godzinie 16:45.

Harmonogram festiwalu
18:00 – Scream Maker
18:45 – Chassis
19:30 – Sixx:A.M.
20:45 – Megadeth
22:30 – Korn

Parkingi przy hali
Parking przed halą jest w stanie pomieścić ok. 300 aut i jest płatny 30 zł. Dodatkowe parkingi w pobliżu hali: parking pod wiaduktem kolejowym na dworcu Łódź Kaliska, parking przy pętli autobusów (skrzyżowanie al. Włókniarzy/ul. Karolewskiej), ogrodzony parking przy „starych kasach” PKP na al. Unii Lubelskiej, parking przed aquaparkiem FALA, zatoka na al. Unii Lubelskiej (od stadionu do Konstantynowskiej), miejsca parkingowe na al. Unii Lubelskiej (od „starych kas” PKP do ul. Konstantynowskiej) -autokary, miejsca parkingowe na al. Unii Lubelskiej (od ul. Konstantynowskiej do ul. Srebrzyńskiej).

Dojazd
Dogodna lokalizacja Atlas Areny Łódź pozwala na szybki dojazd do hali komunikacją miejską: autobusy nr 6, 50, 52, 80, 80A, 86, 97, 98, 98A, 98B, 99, 99A, Z10 oraz tramwaje nr 8, 12, 14. Hala jest oddalona o około 3,5 km od Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta oraz o około 200 m od Dworca PKP Łódź Kaliska.

Osoby niepełnosprawne
Miejsca dla niepełnosprawnych w Atlas Arenie znajdują się naprzeciwko sceny, na promenadzie nad trybunami A oraz U. Wejście dla osób niepełnosprawnych to wejście nr 1.
W sprawie biletów dla osób niepełnosprawnych należy kontaktować się z organizatorem na adres: m.wojtasik@imprezyprestige.com.

Gastronomia podczas festiwalu
Podczas festiwalu będą uruchomione punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić napoje oraz ciepłe przekąski. Punkty będą zlokalizowane przy wejściach na halę.

Palenie papierosów podczas festiwalu
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu (za sektorem W-A). Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na festiwal?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne
Na teren festiwalu będzie można wnieść aparaty fotograficzne bez wymiennej optyki. Do hali zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz aparatów mogących mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x.

Punkty medyczne
Podczas trwania Power Festival w hali Atlas Arena będą czynne punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na parterze pomiędzy sektorem U i A. Usługi świadczyć będą także dodatkowe punkty mobilne.

Bankomaty
W pobliżu Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena Łódź znajdują się bankomaty sieci BZWBK (Al. Unii Lubelskiej 3), PKO BP (Al. Unii Lubelskiej 3/5), Multibank Champion (Al. ks. Biskupa Władysława Bandurskiego 49) oraz PKO Bank Polski (ul. Bratysławska 6A).

Szatnia
W dniu festiwalu szatnia będzie odpłatna - 2 zł/os. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności. Temperatura w hali wynosi około 18 ˚C, dlatego też szatnia nie jest obowiązkowa.

Gadżety
Podczas festiwalu będą dostępne gadżety zespołów. Można będzie nabyć między innymi: koszulki, bluzy, torby, breloczki i kubki. Jedyna forma płatności za pamiątki to gotówka.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

 • Atlas Arena, al. Bandurskiego 7, Łódź

Zdjęcia i pliki wideoFacebook