Gooral Live - Wielka Integracja Wyścig Autostopem

Gooral Live - Wielka Integracja Wyścig Autostopem

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 20zł - I pula
    - 25zł - II pula
    - 30zł - III pula

Szczegóły wydarzenia

Gooral Live - Wielka Integracja Wyścig Autostopem

W Poznaniu majówkę rozpoczynamy w styczniu! Koncert Goorala, Brainfreezer na suporcie, oraz AFTERPARTY w klubie tego dnia to nie przypadek.  Wszystko po to by ogłosić metę Wyścigu Autostopem w 2016 roku. #wap2016

Nie będzie to zwykłe ogłoszenie mety, a okazja do wspólnej INTEGRACJI i IMPREZOWANIA ? Dla najbardziej wytrwałych będzie to lek na Sylwestrowego kaca, dla innych możliwość zobaczenia dawno nie widzianych roześmianych twarzy. Jeśli nigdy nie jechaliście autostopem to też wbijajcie, to  impreza dla POZYTYWNYCH ludzi! ?

Data 8 stycznia jest nieprzypadkowa. Właśnie wtedy my młodzi, piękni i (nie)skromni, organizatorzy Wyścigu - zespół addicted2fun, obchodzimy TRZECIE URODZINY! Do dorosłości jeszcze daleko, dlatego mamy nadzieję że będziecie z nami hucznie ŚWIĘTOWAĆ, tupać nóżką i BAWIĆ się bez ograniczeń!

Doskonale pamiętamy jak w majówkę 2015 podczas Wyścigu Autostopem Poznań – Budapeszt 800  osób doskonale bawiło się na mecie. Jako, że nie możemy się doczekać tego klimatu to w tym roku majówkę zaczynamy już w styczniu!

Dołącz do zabawy! Czekamy na Ciebie! Musisz być z nami! ;)

Wyścig Autostopem

FB: http://www.facebook.com/wyscigautostopem

Facebook