Tranceformations with Ferry Corsten

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Hungarian State Folk Ballet - Węgierski Państwowy Zespół Ludowy

Sala Filharmonii Świętokrzyskiej, Kielce

19.10.2017

Pejzaż bez Ciebie: Kalina Jędrusik

Sprzedaż zakończona!

CKK Jordanki, Toruń

19.10.2017

Ceny biletów:
    - 99zł - IV pula

Szczegóły wydarzenia

Tranceformations with Ferry Corsten


18 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się impreza Tranceformations. Organizatorem jest Euforia Festivals, już wkrótce więcej informacji!


Oto jak prezentuje się częściowy line-up:

Ferry Corsten

Jeden z najważniejszych graczy w historii gatunku - bez jego osoby świat muzyki trance wyglądałby inaczej. Poza solowymi dokonaniami ma na koncie współpracę z wieloma innymi gigantami - Tiesto, Arminem van Buurenem czy Markusem Schulzem. Ten ostatni był headlinerem Tranceformations podczas pierwszej edycji imprezy, teraz czas na jego dobrego znajomego Ferrego Corstena!

Reorder

Bez wątpienia jeden z najciekawszych postaci Trance'owej sceny. Regularnie grywa obok największych gwiazd na najlepszych festiwalach. Jego sylwetka nie jest obca fanom ASOT'u:" Przepraszam za moje śpiewy na antenie, ale to nagranie utknęło mi tak bardzo w głowie i nie chce się z niej wydostać" - mówił na antenie swojego show Armin van Buuren grając utwór ‘Folding The Universe’. Już w lutym usłyszycie go na żywo we Wrocławiu!

Jacob Rocksonn

Tego pana dobrze kojarzą wszyscy stali czytelnicy FTB.PL - jego produkcje od wielu miesięcy regularnie goszczą w naszej/Waszej POLSKIEJ LIŚCIE, nie wszyscy jednak mieli okazję sprawdzić, jak wypadają na żywo. W lutym wszyscy dowiemy się, jak Jackob Rocksonn dobiera repertuar, jak miksuje i po czyje - nie licząc własnych - utwory sięga najczęściej. Sam zainteresowany zapowiada: 'Będzie moc'!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Hala Stulecia, Wystawowa 1, Wrocław

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook