Bethel - IX urodziny

Bethel - IX urodziny

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Nattali Rize, Bethel, Dj Maken

Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław

Ceny biletów:
    - 20zł - w przedsprzedaży
    - 25zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

BETHEL - koncert z okazji IX Urodzin zespołu we wrocławskim klubie Alibi

Już po raz kolejny wrocławska kapela BETHEL organizuje swój urodzinowy koncert we Wrocławiu czyli mieście, z którym jest najsilniej związana. Na imprezie zespół zaprezentuje repertuar będący efektem dziewięcioletniej, aktywnej działalności.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestników tego wydarzenia będzie obecności gości specjalnych, którzy pojawią się na scenie wraz z ekipą BETHEL. Ponadto swoim tanecznym talentem podzielą się z gośćmi dziewczyny ze składów

Fyah Burnin i Fresh Attitude, a dla spragnionych większej ilości dancehall'owych brzmień zagra sam 27Pablo.

Koncert odbędzie się 22 stycznia 2016 roku we wrocławskim klubie Alibi znajdującym się przy ulicy Grunwaldzkiej 67. Start imprezy planowany jest na godzinę 19.00. Dziewiąta rocznica powstania zespołu BETHEL to niebywała okazja do uczestnictwa w fantastycznej imprezie okraszonej repertuarem, nad którym zespół pracował nieustannie przez ostatnie lata.

Rok 2015, jak wszystkie pozostałe był dla załogi BETHEL niezwykle pracowity. W tym czasie zagrali mnóstwo koncertów na znaczących, polskich festiwalach ale także swoją muzykę zawieźli na Czarny Ląd, grając trasę koncertową w Egipcie. Masa fantastycznej zabawy, niespodzianek oraz możliwość spotkania i pogawędzenia z członkami zespołu sprawiają, że co roku urodzinowy koncert BETHEL cieszy się fenomenalną popularnością.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook