18 Lou & Rocked Boys

18 Lou & Rocked Boys

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Bednarek, Mesajah, Farben Lehre, Kozak System, Koniec Swiata, Enej, Big Cyc, Tabu, The Analogs, Sedes, Ga Ga, Zielone Zabki, Paxon, Beton Jazz, Staffx5element, Silesian Sound System + niespodzianka
Ceny biletów:
    - 75zł - w przedsprzedaży
    - 90zł - od 11 stycznia
    - 99zł - w dniu koncertu

Wstęp od 16 roku życia!

Szczegóły wydarzenia

18 Lou & Rocked Boys


Rok 2016 jest szczególnym rokiem w historii naszego wydawnictwa, gdyż będzie to 18 rok jego działalności. W wielu państwach młodzi ludzie, gdy osiągną taki wiek, otrzymują dowód tożsamości i pełnie praw obywatelskich, krótko mówiąc stają się dojrzali. Tradycyjnie taką cezurę czasową czci się na imprezie zwaną po prostu OSIEMNASTKĄ.

Tak więc by tradycji stało się zadość, My też „dojrzałość” naszego labela postanowiliśmy uczcić taką imprezą!!!

20 lutego 2016 roku zaplanowaliśmy urodzinową bibę we wrocławskim lokalu „Zaklęte Rewiry”, gdzie na trzech scenach zaprezentuje się 18 artystów związanych z naszą wytwórnią. Jedni z nich są z nami dłużej, inni krócej, jedni są znanymi szerokiej publiczności, inni mają status artysty kultowego lub dopiero debiutują. Z wszystkimi współpracujemy, bo uważamy, ze należy im się pod postacią płyt udokumentowanie ich twórczości i możliwość dotarcia do słuchaczy. Te 18 zespołów, które wystąpią na 18 – leciu Lou & Rocked Boys to najlepsza możliwa, elitarna reprezentacja naszej działalności. Ostateczny line up będziemy podawać wkrótce, ale uważni obserwatorzy mogą domyślać się kogo na pewno nie zabraknie na tej imprezie.

Jesteśmy dumni z rozwoju naszej wytwórni płytowej, który wciąż progresywnie się zmienia wraz z upływem lat. Dlatego też postanowiliśmy tę okazję uczcić godnie i jak to bywa na imprezach urodzinowych zapraszamy na poczęstunek. W cenie każdego biletu można się spodziewać gastronomii all inclusive!!!

Takiej imprezy w Polsce jeszcze nie było!!!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook