10.Festiwal Legend Rocka: Whitesnake, support: The Answer

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Hungarian State Folk Ballet - Węgierski Państwowy Zespół Ludowy

Sala Filharmonii Świętokrzyskiej, Kielce

19.10.2017

Pejzaż bez Ciebie: Kalina Jędrusik

Sprzedaż zakończona!

CKK Jordanki, Toruń

19.10.2017

Ceny biletów:
    - 280zł, 230zł, 190zł

Pole namiotowe:

Podczas imprez organizowanych na terenie Dolinie Charlotty, zachęcamy do skorzystania z noclegu na polu namiotowym.
Wyposażone jest ono w sanitariaty z ciepłą wodą oraz dostępność punktów gastronomicznych.

Szczegóły wydarzenia

Pożegnalna trasa Whitesnake!!!

Mega platynowy Whitesnake, legendarny rock’n rollowy zespół wymyślony i stworzony przez wokalistę Deep Purple David Coverdale ma zaszczyt ogłosić trasę koncertową w 2016 roku „ The Greatest Hits Tour”. Podczas trasy usłyszeć będzie można największe hity i piosenki z płyt „Slide it in”, „Whitesnake” ( 1987) i „Slip of a tongue”.

Zespół Whitesnake, który przyprawia swoją publiczność o zawrót głowy swoimi wspaniałymi, energetycznymi występami na żywo, właśnie zakończył światową trasę koncertową łącznie z wyprzedanymi biletami na koncertach w UK i Irlandii z Def Leppard, promowali swój najnowszy album „ The Purple Album”.

Po opuszczeniu Deep Purple w 1976 roku, Coverdale stworzył Whitesnake z oryginalnym składem w 1978 roku i rozpoczął podróż która doprowadziła go ze wczesnego heavy blues rocka z lat 70-tych z albumami takimi jak „Trouble”, „Lovehunter” i „Come and get it”, do eksplodującego hard rocka z odnowionym Snake-owym brzmieniem multiplatynowego „Slide it in” i nazwany własną nazwą album, który sprzedał się w milionach egzemplarzy „Whitesnake”.

David Coverdale… lider zespołu Whitesnake: „Jesteśmy niezmiernie podekscytowani i nie możemy się doczekać naszego występu w Dolinie Charlotty w Polsce w 2016 roku, podczas „ The Greatest Hits Tour” która to trasa będzie prawdopodobnie moim osobistym „Pożegnaniem z Areną Rocka” po ponad 40 latach pisania tekstów i wykonywania muzyki rockowej.
Właśnie kończymy naszą niesamowitą trasę koncertową z 2015 roku, która nastąpiła po wydaniu naszego hołdu dla Deep Purple Mark 3 & 4, Whitesnake „The Purple Album”.
Jestem zaszczycony, że mogłem występować na tym wspaniałym świecie przez 40 lat, celebrując i ciesząc się niezapomnianymi momentami z milionami ludzi… którzy to dzielili tą wspaniałą podróż ze mną…

Naprawdę kocham to uczucie dzielenia się i po prostu kocham moją pracę i zawszę będę… Ponad 4 dekady zabawy… Dziękuję!”

David Coverdale – Wokalista
Reb Beach – Gitara
Joel Hoekstra – Gitara
Michael Devin – Gitara basowa
Tommy Aldridge – Perkusja
Michele Luppi – Klawisze

Support: The Answer

Zespołem, który wystapi przed Whitesnake będzie The Answer - założony w 2000 roku północnoirlandzki zespół grający hard rock i blues rock. Zespół wydał trzy płyty studyjne: Rise, Everyday Demons, Revival, oraz Raise A Little Hell. Styl zespołu można porównać do muzyki tworzonej przez Led Zeppelin, Thin Lizzy czy AC/DC.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook