Hatbreakers

Hatbreakers

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Opole

Zmiana daty koncertu!

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Opole

23.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

23.01.2018 - 28.01.2018

Ceny biletów:
    - 15zł

Szczegóły wydarzenia

HATBREAKERS

19 marca 2016 roku w krakowskim Klubie Zaścianek wystąpi grupa Hatbreakers - szóstka szalenie pozytywnych i zdolnych osób, które uwielbiają pofantazjować z muzyką. Początki zespołu sięgają 2010 roku. W obecnym składzie i instrumentarium funkcjonuje on od połowy 2014 r. Członkowie określają swój styl muzyczny jako „Orbital Pop”.

Zespół opublikował swój pierwszy singiel „Maybe I should” w 2012 roku. Został on bardzo ciepło przyjęty przez lokalne radia. Na początku 2014 roku ukazała się płyta „Go electric”, z której pochodzą utwory „Hey man” i cover „Somebody to love me” Marka Ronsona. Jesienią 2014 roku Hatbreakers wydali EP zatytułowaną „3,2,1” z singlowym „Liczy się tu i teraz”. W marcu 2015 roku odbyła się premiera pierwszego oficjalnego wydawnictwa, czyli płyty „Yeti Superstar”. Wiosną miały również premierę dwa teledyski: „Liczy się tu i teraz” oraz „Latam z aniołami”.

Hatbreakers zjednują sobie rzesze fanów przede wszystkim dając energetyczne koncerty. Mają na swoim koncie pierwszą trasę koncertową „Yeti Superstar Tour”, podczas której odwiedzili kilkanaście miast w Polsce. Zagrali również część jubileuszowej trasy „X Tour” z zespołem Afromental. Koncertowali obok gwiazd, takich jak Lulu James, T.Love, Ira, Lady Pank, Lemon, Maryla Rodowicz czy Sylwia Grzeszczak. Mają za sobą występy u Kuby Wojewódzkiego, w studiu „Dzień Dobry TVN” i „Rannym Kakao” Rock Radia. Angażują się w akcje charytatywne, np. Czyste Tatry, WOŚP, Motoserce.

Szerszej publiczności Hatbreakers znani są z udziału w programach telewizyjnych. W 2012 roku doszli do półfinału IV edycji „Must Be the Music”. W 2014 roku byli finalistami ostatniej jak dotąd polskiej edycji X-Factor. Własne, niebanalne aranżacje znanych przebojów zjednały im przychylność zarówno jurorów, jak i widzów. W sierpniu 2015 roku zespół wygrał główną nagrodę Grand Prix na Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego In Memoriam, a sam Paweł zdobył pierwsze miejsce dla najlepszego instrumentalisty.

Skład zespołu:
Paweł Bergel - wokal;
Andrzej Pudlik - gitara elektryczna;
Sebastian Steć - saksofony, instrumenty klawiszowe;
Mateusz Sarapata - instrumenty perkusyjne, MPD;
Michał Sarapata - gitara basowa;
Wiktoria Jakubowska - perkusja.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook