Walentynki w Starym Klasztorze: Imelia & Skrzypek

Walentynki w Starym Klasztorze: Imelia & Skrzypek

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 25zł - stojący
    - 35zł - siedzący

Szczegóły wydarzenia

WALENTYNKI z rodziną IMIELÓW i SKRZYPKÓW w Starym Klasztorze!

Wszystkich zakochanych ( i nie tylko!) zapraszamy w walentynkowy wieczór 14 lutego do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert piosenek autorstwa Zosi i Konrada Imielów.
To wyjątkowy projekt artystyczno-rodzinny angażujący dwa pokolenia wrocławskich artystów.

Ostatniego lata we wrocławskiej Mleczarni odbył się premierowy koncert z piosenkami Zosi i Konrada Imielów, który zgromadził tłumy publiczności i spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem.
Artyści postanowili poszerzyć skład muzyczny o Adama i Sebastiana Skrzypków i kontynuować koncertowanie. W takim składzie zobaczymy ich w Starym Klasztorze.

Adam Skrzypek i Konrad Imiela to osobowości scen muzycznych i teatralnych, których, szczególnie we Wrocławiu, nie trzeba nikomu przedstawiać. Adam - wybitny kontrabasista, aranżer, szef muzyczny Capitolu i Konrad - aktor, reżyser, wokalista, autor piosenek, scenariuszy, dyrektor Teatru Muzycznego Capitol.

Obok nich ich utalentowane dzieci, które od niedawna funkcjonują z powodzeniem jako profesjonalni artyści – Zosia Imiela, tegoroczna maturzystka, klawesynistka, pianistka, wokalistka, autorka piosenek i Sebastian Skrzypek, znakomity perkusista coraz częściej pojawiający się w rozmaitych muzycznych składach. Artystów na scenie łączą niezwykłe więzi, długoletnia przyjaźń i związki rodzinne. Niewątpliwie przekłada się to na szczególny rodzaj muzycznego porozumienia, którego będą mogli doświadczyć widzowie i słuchacze w Starym Klasztorze. Wykonywane przez czwórkę artystów piosenki dotyczą uczuć, zatem koncert kwartetu IMIELA & SKRZYPEK wydaje się być idealną propozycją spędzenia emocjonującego wieczoru w Walentynki.

Przed  Państwem wystąpi zespół IMIELA & SKRZYPEK w składzie:
Zosia Imiela – piano, elektronika, głos
Konrad Imiela – gitary, djembe, elektronika, harmonijka ustna, głos
Adam Skrzypek – bas
Sebastian Skrzypek – perkusja

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook