MEGA TOUR – KOMBII, o.n.a – Skawiński & Tkaczyk + goście

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

TEDE Katowicki Klasyk

Mega Club, Katowice

19.01.2018

Stare Dobre Małżeństwo

Wojewódzki Dom Kultury, Kielce

20.01.2018

Ceny biletów:
    - 200zł, 109zł, 100zł, 89zł, 80zł, 60zł - w przedsprzedaży
    - 210zł, 119zł, 110zł, 99zł, 90zł, 70zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Mega Tour: Skawiński & Tkaczyk + goście

Już 12 lutego na antenie telewizji Polsat o godz.20:00 NA ŻYWO, będziemy obchodzić 40 lecie duetu wyjątkowego, duetu który połączył pokolenia, stworzył przeboje i wykreował legendarne już zespoły jak KOMBII, O.N.A czy SKYWALKER .

Królom życia na scenie będą towarzyszyły nazwiska młodego pokolenia: przebojowa MARGARET, rock’n’roll ‘owa Ewa Farna czy charyzmatyczna Ruda ( Red Lips) !

Na scenie nie zabraknie niezwykłego gościa, którego obecność Państwa zaskoczy i  ! Ta niespodzianka wydarzy się tylko w tym dniu na scenie ERGO ARENY i tylko w Polsacie.

Podczas tego wyjątkowego koncertu, specjalnie dla widzów telewizji Polsat - Grzegorz Skawiński & Waldemar Tkaczyk przygotowali wyjątkową część symfoniczną , która rozpali Państwa emocje  na miarę rubinowego jubileuszu. Tego nie można przegapić!

„Impreza będzie rejestrowana przez Telewizję Polsat. Uczestnictwo w Imprezie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku Uczestnika Imprezy na potrzeby realizacji telewizyjnej bez obowiązku zapłaty z tego tytułu jakichkolwiek kwot Uczestnikowi Imprezy.”

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook