Pogo Party Fest

Pogo Party Fest
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Bilety w przedsprzedaży już od 50zł
Zagrają: Koniec Świata, Leniwiec, Plagiat 199, Cała Góra Barwinków, Lorein, Tabu, Radio Bagdad
Ceny biletów:
    - 50zł - w przedsprzedaży
    - 70zł - w dniu imprezy

Uwaga!!

 

Impreza została odwołana.

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Pogo Party Fest


Koniec Świata / Leniwiec / Plagiat 199 / Cała Góra Barwinków

Lorein / Tabu / Radio Bagdad


Koniec Świata

Zespół grający muzykę z pogranicza rocka, ska i punku. Grupa powstała w 2000 roku i bardzo szybko wydała swoją debiutancką płytę, „Korzenie”.W Krakowie zespół wystapi w ramach promocji swojego najnowszego albumu. „God Shave the Queen” to siódmy studyjny album katowickiej grupy. Na krążku wydanym nakładem firmy Lou & Rocked Boys znalazło się 12 nowych kompozycji, które wręcz urywają wszystkie możliwe zawory bezpieczeństwa oraz burzą wszystko, co jeszcze nie zostało wyburzone. Trąby wraz z sekcją dętą kruszą mury parlamentarnych zamków a rock’n’rollowe gitary warczą niczym wygłodniałe psy na swoich oligarchicznych panów. Sekcja rytmiczna pulsuje niczym czysta, błękitna krew w ciele księżniczki Carmen, a harmoszka niczym katarynka gra na rogu Marszałkowskiej podczas obchodów Święta Niepodległości. Tekstowo jest jak zawsze w „końcoświatowym” kajeciku czyli po polsku, politycznie, społecznie, piracko, po szyję utopione w balangowej miłości, którą to sprayem na murze wytatuował sam Banksy. Ta płyta otwiera drzwi do sypialni niejednej królowej!


Leniwiec

Grupa muzyczna z Jeleniej Góry grająca muzykę punk, rock, reggae, ska, folk. Zespół tworzy piosenki o przesłaniu antyrasistowskim oraz piosenki o zabarwieniu humorystycznym. W sześć lat po powstaniu, Leniwiec nagrał swój debiutancki album „Z tarczą lub na tarczy”. Po jego wysłuchaniu przez Jurka Owsiaka zespół został zaproszony na Woodstock. Zagrali oni również na największym fińskim festiwalu punkowym Puntalla. Kolejne albumy („Uprzedzenia” i „Crazy Bros”) zostały wydane w latach 2003 i 2004 przez wydawnictwo Pasażer, znanego z wydawnictw punkowych.

Leniwiec popiera akcję Wykop Rasizm Ze Stadionów. Zespół oprócz Polski gra wiele koncertów w Niemczech oraz Czechach, a także wyjeżdża do innych krajów Europy. Zespół bardzo zaprzyjaźnił się z zespołem punkowym Houba z Czech, z którym czasem grają wspólne koncerty w Czechach i Polsce.W maju 2013 roku, nakładem Mystic Production, ukazała się płyta „Rozpaczliwie Wolny. Piosenki Edwarda Stachury”.


Lorein

Grupa powstała w 2009 roku w Suchedniowie. W 2010 roku zespół zdobył kilka ogólnopolskich nagród: dwie pierwsze nagrody w plebiscycie Świętokrzyskich Nagród Muzycznych "Muzyczne Scyzoryki" (debiut roku; najlepszy wykonawca pop). Jest też finalistą innych festiwali, m. in.: Browar Rock Festiwal 2010 (Żywiec), Maj Music Festival 2010 (Katowice), KrakRock 2010 (Kraków). W 2013 roku Lorein nagrodzono „Złotym mikrofonem” za najlepszy „Debiut” a w 2014 roku ogłoszono „Zespołem RokuPolskiego Radia Kielce.

4 kwietnia 2014 ukazał się singiel „Przyjaciel D” promujący nowe wydawnictwo „Drzewa i planety”, którego premiera odbyła się 14 kwietnia 2014. W lipcu 2014 r. zespół wystąpił na głównej scenie festiwalu w Jarocinie.

Jesienią 2014 roku zespół wystąpił w programie MUST BE THE MUSIC– Tylko Muzyka, gdzie przechodząc przez eliminacje i półfinały, za sprawą Dzikiej Karty słuchaczy RMF FM został finalistą VIII edycji programu.


Plagiat199

Grupa muzyczna grająca mieszankę muzyki ska, punk i reggae, z żeńskim wokalem oraz udziałem sekcji dętej. Zespół powstał pod koniec 1998 roku w Czechowicach-Dziedzicach. Ma na swoim koncie dwie płyty demo „Rozjazdy” (2000) i „Kaszana” (2005) oraz trzy płyty studyjne — „Biały Kaftanik” (2007), „Do przodu…” (2010) i „Terra” (2015).

Zespół występował podczas tras koncertowych Kultu w latach 2008 i 2010, m.in. w katowickim Spodku, wrocławskiej Hali Ludowej oraz w warszawskiej Stodole. Grał również na Festiwalu w Jarocinie w roku 2009 (duża scena), na przeglądzie Around the Rock w roku 2009 (wyróżnieni trzecim miejscem) i na koncercie finałowym eliminacji do Przystanku Woodstock w roku 2010. W roku 2012 zespół wystąpił w Pokojowej Wiosce Kryszny na Przystanku Woodstock.


Tabu

Śląski zespół stworzony w 2003 roku. Od tego czasu zagrał prawie pół tysiąca koncertów, wygrał najważniejsze nagrody na muzycznych festiwalach i nagrał 3 studyjne albumy. Zespół został również 2 razy zaproszony do znanej polskiej trasy Punky Reggae Live. Najnowszy album „Endorfina” został wydany w 2012 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy. Zyskał również wiele przychylnych opinii wśród dziennikarzy muzycznych.

Muzyka Tabu to głównie reggae z energią i mocno słyszalną sekcją dętą. Usłyszycie tu również świetnie zagrane roots reggae i ska. Teksty są bardzo osobiste ale poruszają też szeroko pojęte tematy socjologiczne.

Tabu gra wiele koncertów, więc grupa jest znana na rodzimej scenie reggae i nie tylko. Kapela jest współorganizatorem jednego z największych polskich festiwali reggae – Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi w Wodzisławiu Śląskim.

Oprócz premierowych piosenek z najnowszej płyty na koncertach będzie można usłyszeć stare sprawdzone hity takie jak “Tyle mam”, “Sarny”, “Jak dobrze cie widzieć” czy “Nie chcę Umierać”.


CAŁA GÓRA BARWINKÓW

Garażowe początki kłobuckiego zespołu CAŁA GÓRA BARWINKÓW sięgają 1998 roku. Jednak skład zespołu zmieniał się przez lata i obecnie tworzą go: Maciek Kulej, Artur Wilk, Karol Ryś, Daniel Michoń, Kuba Kaczmarek, Tomek Kaczmarek, Paweł Tyrała, Kuba Syguda. Zespół ma na swoim koncie już 4 albumy i gościnne występy na płytach takich zespołów jak Habakuk, Alianas czy Dubska.Grają muzykę, której podstawą jest reggae i ska z domieszką takich stylów muzycznych jak swing, funk, soul czy pop. Od początku swojego istnienia CAŁA GÓRA BARWINKÓW zagrała wiele koncertów w Polsce i za granicą, jest także stałym bywalcem największych polskich festiwali reggae.


Radio Bagdad

Rockowy zespół z Gdańska. Trio powstało w 2004 roku. 15 maja 2007 roku Radio Bagdad wydało swój debiutancki album pt. „Słodkie koktajle Mołotowa”. Również w 2007 roku zespół zajął pierwsze miejsce na festiwalu Union Of Rock w Węgorzewie. W 2009 zespół wydał płytę „Kupując czerń”. Zespół przywiązuje dużą wagę do koncertów, stąd ich liczbę można już liczyć w setkach (ponad 300). Oprócz wielu samodzielnych występów mają na koncie kilka tras z innymi zespołami: z Happysad i Hurtem wiosną 2006, dwukrotnie z Akurat (2007, 2011) oraz wspólną trasę z zaprzyjaźnionym warszawskim zespołem NAIV jesienią 2009 r. Pierwsza duża samodzielna, klubowa trasa Radio Bagdad miała miejsce wiosną 2008 r. i obejmowała 30 miejscowości. Występowali na największych festiwalach w Polsce, m.in.: Przystanek Woodstock (2008), Union of Rock w Węgorzewie (2006, 2007, 2008), Open'er Festiwal (2008), Jarocin Festiwal (2006), Hunterfest w Szczytnie (2006). Na koncie zespołu jest też kilka koncertów radiowych: w Radio Dla Ciebie, Radiu PiK, Radiu Gdańsk (3-krotnie) i w 3 Programie Polskiego Radia. W 2014 roku zespół wydał swoją trzecią płytę „W poczekalni”.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Galicja Productions

Gdzie:

  • Klub Kwadrat, Skarżyńskiego 1, Kraków

Facebook: http://www.facebook.com/events/100232073689123/

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook