Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Varius Manx & Kasia Stankiewicz

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 60zł, 70zł, 80zł
    - 120zł -VIP (bilet dwuosobowy)

Szczegóły wydarzenia

Varius Manx & Kasia Stankiewicz


Wyjątkowy, jubileuszowy koncert podsumowujący 25 lat pracy artystycznej z udziałem legendarnej wokalistki - Kasi Stankiewicz! Jedyna i niepowtarzalna okazja aby usłyszeć przepiękny głos Kasi w towarzystwie muzyków Varius Manx!

Podczas koncertu grupa zaprezentuje materiał z 25 lat działalności. Usłyszymy doskonale znane utwory, hity lat 90-tych, takie jak „Orła cień”, „Zanim zrozumiesz”, „Pocałuj noc”, „Ruchome piaski”, „Zamigotał świat”, a także nieco nowsze piosenki jak „Maj” i "Ameryka".

Historia zespołu zaczyna się w 1990 roku, kiedy na rynku ukazała się pierwsza płyta, krążek „The Beginning”, który zapewnił grupie grono wiernych fanów. Wydane w kolejnych latach płyty „Emu”, „Elf”, „Ego”, „End” zyskały status wielokrotnie platynowych oraz szereg nagród min. Grand Prix w Sopocie, 6 Fryderyków czy wygrana na Festiwalu w Karlshamn. Warto zaznaczyć, że zespół Vaius Manx jest pierwszym polskim zespołem, który został wyróżniony Brylantową Płytą, nagrodą za największą ilość zdobytych złotych i platynowych płyt. W 2011 roku grupa wydała 11. płytę studyjną, album „Eli”, promowany singlem „Przebudzenie”.

Z pewnością podczas jubileuszowego koncertu w wykonaniu Varius Manx i Kasi Stankiewicz nie zabraknie przebojów, niezapomnianych muzycznych uniesień i mocy energetycznych dźwięków. To trzeba zobaczyć!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Torwar, Łazienkowska 6a, Warszawa

Facebook