10 Urodziny SQ pres. HVOB live!

10 Urodziny SQ pres. HVOB live!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Bednarek - premierowa trasa albumu "Talizman" - Poznań

Klub Muzyczny B17, Poznań

19.01.2018

Grzegorz Turnau - L-Live - Koncert urodziNOWY - Kraków

ICE Kraków Congress Centre, Kraków

19.01.2018

Ceny biletów:
    - 39zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

SQ 10th Birthday pres. HVOB live!

HVOB, czyli w skrócie "her voice over boys", to pochodzący z Austrii duet grający ambitną muzykę elektroniczną. Na płytach zespołu można usłyszeć pełne emocji, głębokie i nastrojowe kompozycje. Grupa wystąpi koncertowoo 19 lutego w ramach 10 Urodzin poznańskiego SQ klub!

Za projektem HVOB stoją Anna Muller i Paul Wallner - producenci i kompozytorzy pochodzący z Wiednia.

Pierwsze utwory zespołu, które pojawiły się na soundcloud spowodowały prawdziwe poruszenie w serwisach muzycznych i blogach w całej Europie, a niedługo potem zaczęły podbijać listy przebojów. Numer 4 na Beatporcie w kategori Top House charts z ich debiutancką epką "Dogs", numer 10 w Top Live Acts of the Year i numer 11 w Best Singles of 2012 w De:Bugu.

Muzyka na ich wydanym w zeszłym roku albumie to pełne emocji, głębokie i nastrojowe kompozycje.

Występowali podczas największych festiwali na całym świecie, otwierali m.in. festiwal filmowy SXSW w Teksasie. Nieustanny zachwyt budzą grafiki pojawiające się w ich teledyskach oraz zdobiące okładki albumów - to dzieła wiedeńskiego artysty Clemensa Wolfa.

HVOB gra bardzo klimatyczną i hipnotyzującą muzykę elektroniczną. Nagrywają dla wytwórni Stil vor Talent należącej do świetnego producenta i dj'a Olivera Koletzkiego.

Występ austriaków poprzedzi występ live Min t, któ®ą uważa się za jedno z ciekawszych zjawisk na polskiej scenie lektronicznej. Po nich wystapi uzdolniony dj I producent – Klaves.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook