Unkle Sounds: James Lavelle, Doug Foster

Unkle Sounds: James Lavelle, Doug Foster

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Anna Maria Jopek & Kroke

Teatr Muzyczny, Gdynia

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Nowy projekt audiowizualny UNKLE Sounds prezentuje DJ set Jamesa Lavelle’a (UNKLE) z towarzyszeniem instalacji wizualnych uznanego artysty Douga Fostera.
Ceny biletów:
    - 70zł

Szczegóły wydarzenia

Unkle Sounds: James Lavelle, Doug Foster

Już 20 lutego o godz.20:00 na deskach GTS usłyszymy UNKLE Sounds! Nowy projekt audiowizualny UNKLE Sounds prezentuje DJ set Jamesa Lavelle’a (UNKLE) z towarzyszeniem instalacji wizualnych uznanego artysty Douga Fostera.
 
UNKLE to projekt muzyczny jednego z najbardziej niezwykłych producentów i DJ-ów, legendy trip-hopu, Jamesa Lavelle’a, założyciela i pomysłodawcy kultowej brytyjskiej wytwórni Mo’Wax.

" Liczne zawirowania personalne w składzie UNKLE i zdumiewająca wszechstronność Lavelle'a zawsze skutkowały radykalnymi woltami gatunkowymi. Założona w 1994 roku grupa zaczynała od trip-hopu, potem miała niemożliwą do sklasyfikowania fazę "indie-elektroniki", po czym przyłożyła stoner rockiem i muzyką quasi-filmową. Nie powinno zatem dziwić, że czwarty (lub piąty, zależnie od kryteriów) studyjny longplay UNKLE przynosi odmienione oblicze zespołu. "Where Did The Night Fall" mieści się w ramach szeroko pojętego, współczesnego rock'n'rolla - mocno "zelektronizowanego" i przesiąkniętego zarówno orkiestrowym rozmachem, jak i garażowym zaduchem oraz gęstą psychodelą." - Maciek Kaczmarski - NowaMuzyka.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook