Muzyka Amy Winehouse - Music Still Alive

Muzyka Amy Winehouse - Music Still Alive

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Anna Maria Jopek & Kroke

Teatr Muzyczny, Gdynia

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Ceny biletów:
    - 99zł, 89zł, 59zł

Szczegóły wydarzenia

Muzyka Amy Winehouse - Music Still Alive

AMY WINEHOUSE Music Still Alive 12 najbardziej znanych utworów Amy Winehouse będzie można posłuchać na żywo już niedługo na koncercie w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki. Poznańscy muzycy z CoOperate Orchestra wraz z niesamowitymi wokalistami wprowadzą was do świata tej niezwykłej artystki.

 Ale AMY WINEHOUSE Music Still Alive to nie tylko rewelacyjna muzyka. Spektakularna gra świateł i elementy aktorskie zmieniają to wydarzenie w podróż po bogatym we wzloty i upadki życiu brytyjskiej wokalistki. Postaci Amy Winehouse nie trzeba przedstawiać. Wielu było zafascynowanych jej życiem i twórczością. Niedawno na ekranach kin pojawił się dokument "Amy" wyreżyserowany przez Asifa Kapadii, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Otrzymał nawet Europejską Nagrodę Filmową zwaną "Europejskim Oskarem". Wokalistka mimo swego nieidealnego, kontrowersyjnego życia była kochana i podziwiana przez rzeszę fanów. Jej szczere teksty i fenomenalny wokal poruszały i skłaniały do refleksji. Utwory "Rehab" czy "Back to Black" zna każdy, a teraz my przywrócimy je do życia.

 Wojciech Myrczek - wokalista jazzowy. Jest laureatem wielu nagród krajowych i zagranicznych, w tym I miejsca i nagrody publiczności na Shure Montreux Jazz Voice Competition (Szwajcaria), Lotos Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa 2010 (Bielsko-Biała), Jazz Voices 2011 (Litwa) oraz Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych 2007 (Zamość). Kasia Moś - finalistka III edycji MUST BE THE MUSIC, występowała z zespołem "Pussycat Dolls Burlesque Reviev" obok Kelly Osborne, Mya i Carme Electra. Jej pierwszy singiel „Zatracam się” do którego powstał teledysk ma już ponad 200 000 odsłon na YouTube Aga Czyż - wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka z Poznania, półfinalistka trzeciej edycji programu "The Voice of Poland” (2013 rok - drużyna Marii Sadowskiej). Karolina Supron - wokalistka solowa oraz sesyjna. Ze względu na swoje wszechstronne zainteresowania odnajduje się w wielu gatunkach muzycznych: pop, jazz, musical, soul, a nawet w klasyce. Agencja artystyczna Blood Brothers serdecznie zachęca do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook