J-RO of Tha Alkaholiks

J-RO of Tha Alkaholiks

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Opole

Zmiana daty koncertu!

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Opole

23.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

23.01.2018 - 28.01.2018

Ceny biletów:
    - 10zł - I pula
    - 20zł - II pula

Szczegóły wydarzenia

J-RO of THA ALKAHOLIKS (LA, CALIFORNIA) x RED!
Support: ADECKI oraz duet JAZBROTHERS!
Prowadzenie: WUJEK SAMO ZŁO!

J-Ro wystąpi na żywo w klubie LIFE w Katowicach na ekskluzywnym koncercie, podzielonym na trzy 20 minutowe części w pełnej interakcji z uczestnikami. TO NIE BĘDZIE KOLEJNY KONCERT W BLASKU ŚWIATEŁ, na dużej scenie, ogrodzonej barierkami! TO BĘDZIE SZALONA DOMÓWKA, rodem z klipu Tha Alkaholiks & Pharrell Williams "Best U Can".

It's gonna be a party y'all!
Podobnie jak na niezapomnianej domówce z Keith Murray, koncert J-Ro odbędzie się na nagłośnionej, oświetlonej, kameralnej scenie. Chcemy żeby nie dzieliły was z J-Ro żadne barierki, fosy, czy wysoki podest! Klub LIFE też wybraliśmy nie bez powodu, najbardziej oddaje klimat domówki z "Best U Can"! Pamiętacie jak było na koncercie Keith Murray? w marcu robimy powtórkę z rozrywki!

Prawdziwym fanom Hip Hopu J-Ro i ekipy Tha Alkaholiks (Tha Liks) przedstawiać nie trzeba. Kto z nas nie katował albumów "21 & Over" czy choćby "Likwidation" zachwycając się skillsami i genialnymi zwrotkami rapującego od 13 roku życia J-Ro i jego kolegów. Ekipa po wydanym w 1993 roku albumie "21 And Over" zdobyła szacunek i jedną z ważniejszych pozycji w świecie hip-hop'u. Debiutancka płyta "21 And Over" rozeszła się w ponad 200 tys. egzemplarzy i została doceniona przez krytyków, którym do gustu przypadł sposób rymowania. Album otrzymał "cztery mikrofony" magazynu THE SOURCE, a singiel "Make Room" został okrzyknięty hip-hop'owym hitem 1993 roku.

Zresztą każdy album Tha Alkaholiks, to majstersztyk, wychodzący w większości spod ręki producenta E-Swift jak również Diamond D czy Mad Lib'a. "Coast II Coast" jest echem rytmów z "21 And Over". Pierwszy singiel, "DAAAM!" to kontynuacja "Make Room", który od razu stał się klasyką. Z kolei trzeci album zespołu "Likwidation", podobnie jak poprzednie z dużą dawką humoru i mistrzowskimi rymami J-RO i Tash'a to jedna z najbardziej znanych płyty zespołu, na której pojawili się między innymi: Xzibit, Ol' Dirty Bastard, King Tee, LL Cool J czy Nas.

EXCLUSIVE WESTCOAST G-FUNK PARTY w ramach cyklu DOBRY WUJO.PL VOL.1 z okazji oficjalnego otwarcia SKLEPU WUJO.PL W KATOWICACH! W programie dużo atrakcji, stuffu od Wuja, Special Cena na Drinki i wiele innych.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook