Patrick The Pan, Further Away

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z Fortepianem Plus

Teatr Roma, Warszawa

18.01.2018 - 18.01.2018

Ceny biletów:
    - 22zł - w przedsprzedaży

Szczegóły wydarzenia

Patrick The Pan, Further Away

PATRICK THE PAN
Amerykanie z podziwem mówią o takich: self-made man. Piotr Madej skomponował, zagrał, zaśpiewał i nagrał swój debiutancki album w zaciszu swojego krakowskiego pokoju, ale to wystarczyło, by zachwycić najpierw internetowych poławiaczy muzycznych skarbów, a w dalszej kolejności media i publiczność najważniejszych festiwali, od Open’era po OFF. Nic dziwnego: takie połączenie kompozytorskiego talentu i wrażliwości często się nie zdarza. "...niczym jak liśćmi" rozwija to, co zostało zapoczątkowane przez Patricka na jego debiutanckim albumie.

FURTHER AWAY
Projekt muzyczny Jakuba Bugały, który zadebiutował jako INQBATOR. W listopadzie 2013 roku samodzielnie wydał debiutancką EP-kę „The Spin”, bardzo ciepło przyjętą przez polską scenę alternatywną.
Laureat konkursu Skoda Auto Muzyka w 2014 roku. Zagrał między innymi na Green Zoo Festival, Opole Songwriters Festival i Asymmetry Festival.
Jego muzyka jest eterycznym, sięgającym do głębi ludzkiej wrażliwości, sensualnym połączeniem muzyki ambientowej, folkowej, elektronicznej z pełną ciekawości i mądrego otwarcia Jakuba na inne gatunki muzyczne. Szczere, często traktujące o trudnych uczuciach teksty dotykają słuchaczy i sprawiają, że muzyka Further Away odbierana jest jako wytwór prawdziwy, świadectwo doświadczeń i wnikliwej obserwacji otaczającego i wewnętrznego świata.
Album „Post Love” promowany utworem „Wiatr”, ukaże się w pierwszym kwartale 2016 roku. Nad jego produkcją czuwa między innymi Piotr Szadi Madej, znany jako Patrick The Pan.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook