"Broken Amok & Milion Pleasures Show": Broken Songs, Amok, Simple Pleasures, Milion Much

"Broken Amok & Milion Pleasures Show": Broken Songs, Amok, Simple Pleasures, Milion Much

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

24.01.2018 - 28.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Kraków

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Sala Filharmonii im. K. Szymanowskiego, …

24.01.2018

Ceny biletów:
    - 15zł - przedsprzedaż
    - 20zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Broken Amok & Million Pleasures Show
BROKEN SONGS, AMOK, SIMPLE PLEASURES, MILION MUCH

Milion Much, Amok, Simple Pleasures oraz Broken Songs - te kapele zawładną sceną krakowskiego Zaścianka wieczorem 16 kwietnia 2016.

MILION MUCH
Cześć! Nazywamy się MILION MUCH. Jesteśmy z Krakowa choć z tutejszą sceną muzyczną nie mamy mentalnie zbyt wiele wspólnego. Nie należymy do grona indie-klonów, brodatych metalowców ani walecznych punków. Widzimy nasz zespół jako twór autorski, bardziej sumę charakterów niż konkretnych inspiracji. W naszej muzyce znajdziecie trzy główne składniki: hałas, moc i melodię. Śpiewamy po polsku bo nam tak pasuje.

AMOK
To już pewne! Drugim tegorocznym najbardziej rozgrzewającym powrotem po latach (zaraz po Guns N' Roses) jest koncert legendarnej formacji AMOK! Po dziewięciu latach milczenia pojawiają się w odświeżonym składzie, z kilkoma świeżymi numerami i niezmiennie czerstwym show jak dekadę nazad – z tego też powodu Paul Anka odwołał koncert w Polsce. Hardcorowo-punkowo-stonerowa dusza we wciąż młodych ciałach! Dziesiąty jubileuszowy koncert na 10-lecie zespołu – handluj z tym!

BROKEN SONGS
Psujemy piosenki od 2014 roku, najpierw akustycznie w duecie, potem nisko i elektrycznie we czterech. Grali nas: krk.fm, ProRadio, Radio Orbit, Radio Kraków. Pisali: RockArea.eu i progrock.org.pl. Za nami kompletnie uszkodzone koncerty w ramach eliminacji do Life On Stage oraz na festiwalu Wielki Ogień. Sprawdź jak brzmi na żywo popsuty materiał, który już niebawem znajdzie się na debiutanckim LP Broken Songs.

SIMPLE PLEASURES
to zespół założony w 2015 r. w Krakowie przez trzech przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki, alkoholu i dobrej zabawy. Sami o sobie mówią, że ich muzyka jest połączeniem rocka i bluesa z punkową energią i dekadentyzmem. Zespół Simple Pleasures to Igor Łucykow, Marcin Piech i Kuba Jaworski - nieznani i nielubiani przez nikogo!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook